VAIKŲ VASAROS STOVYKLOS „BORUŽĖLĖ” STARTAS (2016-2017 m.m.)

Kiekvienais mokslo metais mūsų gimnazijoje yra rengiama 7 dienų vaikų vasaros poilsio stovykla „Boružėlė”. Stovykloje puikiai organizuojamas aktyvus poilsis ir laisvalaikis! Šiam darbui atsidavę pedagogai paruošia turiningą programą. Čia vaikai linksmai leidžia laiką ir patiria daug vasaros nuotykių.
Birželio 1 dieną mūsų gimnazijos 1-5 klasių mokiniai susirinko į vasaros stovyklos „Boružėlė” atidarymą. Jau 8 valandą ryto gerai nusiteikę mokiniai rinkosi į gimnaziją. Iki stovyklos atidarymo buvo parengti stovyklos nuostatai, tvarkos ir veiklos planas, kuriame kiekvieną dieną buvo numatytos skirtingos veiklos.
10 valandą vyko iškilmingas stovyklos atidarymas. Jo metu kalbėjo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Liuidmila Narkevič, kuri mokiniams pristatė stovyklos programą, aptarė kūrybinės veiklos priemones. Savo ruožtu vaikai žaismingai prisistatė. Buvo atskleisti jų lūkesčiai ir pageidavimai.
Vaikus, susirinkusius į stovyklos atidarymą, taip pat pasveikino gimnazijos direktorė Agnieška Sakovič, kuri palinkėjo puikiai praleisti laiką, įgyti naujos patirties. Stovyklos atidarymo ir Vaikų gynimo dienos proga  bažnyčioje vyko mišios, kurias aukojo Paluknio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios klebonas Tadas Švedavičius. Stovyklos atidarymo šventės kūrybinėse dirbtuvėse stovyklautojams buvo organizuotas piešinių konkursas, skirtas Vaikų gynimo dienai.
12 valandą stovyklautojai su visa gimnazijos bendruomene dalyvavo akcijoje „Taikos glėbys”. Ši akcija vyko prie seniūnijos. Pradinio ugdymo mokytoja Agnieška Matačina įamžino nuotraukose gražiausias apsikabinusių mokinių akimirkas, kurias mokyklos direktorė Agnieška Sakovič įkėlė į Facebook’ą.
Jau pirmąją dieną stovykloje vaikai nesulaikė šypsenų ir juoko. Tikimės, kad stovykla pateisins visas mokinių viltis. Aktyvi veikla, sportinės rungtys, kalbų dienos, dailės pleneras, išvykos mokiniams suteiks energijos ir gerų emocijų, o kūrybinės saviraiškos darbai paliks neišdildomus prisiminimus. Net neabejojame, kad po septynių dienų vaikai namo grįš pilni įspūdžių ir labai laimingi.
 Božena Senkanec, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

20170602_085349DSC_6753

Parašykite komentarą