„BORUŽĖLĖS” VIZITAS

Birželio 6 dieną mokiniai, lankantys stovyklą „Boružėlė“, turėjo puikią galimybę apsilankyti Valstybės sienos apsaugos tarnybos aviacijos bazėje, įsikūrusioje Paluknyje. Vaikus ir juos lydinčias direktoriaus pavaduotoją ugdymui Liudmilą Narkevič, pradinio ugdymo mokytojas Loretą Mackevič, Agniešką Matačiną bei priešmokyklinės ugdymo grupės mokytoją Renatą Joknienę sutiko aviacijos rinktinės Kokybės patarėjas Nerijus Petrulėnas, kuris visus atvykusius supažindino su Valstybės sienos apsaugos tarnybos veikla, vaizdingai pristatė jos uždavinius ir funkcijas.images
Ugdytiniai daug įdomaus sužinojo apie atsakingą ir kruopštų pasieniečio aviatoriaus darbą, o taip pat savo akimis pamatė turimus „Eurocopter“ sraigtasparnius, kuriuose yra įmontuota moderni įranga, leidžianti efektyviai atlikti įvairiausias užduotis. Mokiniai galėjo apžiūrėti pasieniečių turimą vaizdo stebėjimo sistemą ir, svarbiausia, pačius sraigtasparnius. Edukacinės pamokos metu stovyklautojams buvo papasakota apie priėmimą ir galimybes tapti profesionaliais Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnais, apie kontrabandą, apie valstybes, su kuriomis bendradarbiaujama, apie atsakomybę skraidant bei pabėgėlius.
Smalsūs stovyklautojai uždavė specialistams daug įvairių klausimų, noriai apžiūrėjo pilotų kabinas. Praplėtę savo akiratį, susipažinę su įdomia profesija ir darbine aplinka, vaikai į stovyklą grįžo labai patenkinti.
 Loreta Mackevič, pradinio ugdymo mokytoja

DSC_7023DSC_6990

DSC_7032

DSC_7005

DSC_7013      DSC_7054

Parašykite komentarą