SUSITIKIMAS SU AB „VAKARŲ LAIVŲ GAMYKLA“ ATSTOVE

Balandžio 25 dieną mūsų gimnazijoje svečiavosi AB „Vakarų laivų gamyklos“ karjeros planavimo ir atrankos koordinatorė Benjamina Pliauškienė. Atstovė supažindino mokinius su gamyklos veikla, su statomais laivais ir jų atliekamomis funkcijomis. Mokiniai buvo supažindinti su specialybių, kurios yra reikalingos šioje įmonėje, įvairove: nuo infomatiko iki inžineriaus.
Atstovė pristatė dvi įstaigas, kuriose galima įgyti reikalingų žinių ir įgūdžių siekiant dirbti šioje srityje. Pirmoji – tai Klaipėdos universitetas ir antroji – Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykla. Tai pat koordinatorė akcentavo, kad ambicingiems ir pažangiems studentams įmonė gali skirti dalinį finansavimą už studijas.
Susitikimo pabaigoje mokiniai dalyvavo konkurse. Jiems reikėjo atsakyti į klausimus. Į tris klausimus teisingai atsakęs mokinys turėjo galimybę laimėti termo puodelį. Tokį puodelį laimėjo 8 klasės mokinė Agnieška Monkevič. Kita galimybė laimėti prizą – tai siūlymas penkių savybių, kuriomis turi pasižymėti žmogus, norintis dirbti laivų gamykloje. Paguodos prizus, rašiklius, laimėjo 8 klasės mokiniai Tomas Veršilo ir Kevin Chosčijev bei 10 klasės mokinė Karolina Tunevič. Pagrindinis prizas, termo puodelis, atiteko 12 klasės mokiniui Lukašui Mackevič.
Angelina Bobnis,
karjeros ugdymo koordinatorė

20170425_094725

20170425_101521

Parašykite komentarą