Projektas „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“

2016–2017 mokslo mEP logo RGB_LTetais Lietuvoje prasidėjo projekto „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ įgyvendinimas. Projekto dalyvės, įgyvendinusios projekto reikalavimus taps mokyklomis EP mokyklų ambasadorių tinklo narėmis. Projekte dalyvauja 59 gimnazijos ir mokyklos, tarp kurių yra ir mūsų gimnazija.

Projekto tikslas – skatinti aktyvų jaunimo domėjimąsi Europos Sąjungos sprendimais ir aktualijomis, o ypač Europos Parlamento vaidmeniu Europos demokratijoje.

Programoje „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ numatytos tiek formaliojo ugdymo, tiek neformaliojo ugdymo priemonės. Iki gegužės 22 dienos gimnazijoje vyks pamokos ir paskaitos, bus organizuojami renginiai įvairiomis temomis, susijusiomis su ES ir Europos Parlamento veikla, mokyklose bus įsteigti Informacijos centrai, kuriuose moksleiviai galės susipažinti su informacija apie Europos Sąjunga.

Programoje sėkmingai dalyvaujančioms bendrojo lavinimo ir profesinio mokymo mokykloms bus suteiktas Europos Parlamento ambasadorių vardas. Išrinktos aktyviausios mokyklos mokiniai bus pakviesti apsilankyti Europos Parlamente Strasbūre, o mokyklos mokytojai bus kviečiami į mokomuosius seminarus Briuselyje arba Strasbūre.

 

 

Parašykite komentarą