MOKINUKŲ SUSITIKIMAS SU PEPE ILGAKOJINE

Kovo 6 dieną į mūsų gimnaziją atvyko Kaune įsikūrusios renginių organizavimo  įmonės  „Renginių dinamika” aktorė, kuri įkūnijo Pepės Ilgakojinės personažą. Aktų salėje priešmokyklinės ugdymo grupės ir 1-4 klasių mokinius pasitiko nutrūktgalvė Pepė Ilgakojinė, kuri šventė savo gimimo dieną. Mokinius atlydėjo lietuvių kalbos mokytoja Daiva Daukševičienė, priešmokyklinės grupės mokytoja Renata Joknienė, pradinio ugdymo mokytoja Božena Senkanec.
Mokinukai išvydo interaktyvią programą „Pepės Ilgakojinės gimtadienis kitaip“, apimančią vaikų sveiką gyvenseną, sporto ir sveikos mitybos klausimus. Pepė Ilgakojinė savo išskirtine išvaizda atskleidė linksmą ir padykusį charakterį, tačiau viduje – ji veržli, organizuota, nebijanti iššūkių, tuo pačiu, nuoširdi ir šilta asmenybė.
Pamokos metu buvo dainuojama, ugdomi lankstumo ir ritmikos judesiai. Vaikai džiaugėsi buvimu kartu su knygos heroje, kuri teikė gerų emocijų, sužadino norą skaityti Pepės nuotykius. Šis susitikimas įrodė, kad su knyga gera draugauti. Tad tapkime geriausiais knygos, kurioje gyvena Pepė Ilgakojinė ir kiti personažai, bičiuliais!
 Daiva Daukševičienė,
lietuvių kalbos mokytoja

520170305_221313

Parašykite komentarą