TARPTAUTINĖ MOKYMOSI, ŽINIŲ IR KARJEROS PLANAVIMO PARODA „STUDIJOS 2017“

Vasario 2 d. mūsų mokyklos mokiniai lankėsi jau ne pirmus metus vykstančioje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2017“, kuri vyksta Litexpo parodų rūmuose.
Parodoje mokiniai turėjo galimybę susipažinti su studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, su reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis, su karjeros ir verslo perspektyvomis, su stažuotėmis ir savanoryste.
Ši paroda padeda mokiniams atpažinti savo stipriąsias savybes, suteikia žinių, kaip jomis efektyviai pasinaudoti šiuolaikinėje socialinėje ir darbo aplinkoje bei padeda išsikelti tikslus ir auginti save kaip unikalią asmenybę.
Koncentruotas parodos turinys apima karjeros planavimą, reikalingas profesijas, perspektyvias specialybes, visų pakopų studijas Lietuvoje ir užsienyje, kalbų mokymosi galimybes, studijų kokybę, verslumo įgūdžių ugdymą, verslo įmonių lūkesčius būsimam darbuotojui, asmeninių savybių išgryninimą, tikslų išsikėlimą, savęs pažinimą.
Labai patrauklus jaunimui parodos formatas, aktualią informaciją pateikiantis per tiesioginį bendravimą dalyvių stenduose, paskaitas, seminarus, neformalius susitikimus su mokymo įstaigų ir verslo atstovais, karjeros konsultantais, psichologais, moksleivių ir studentų organizacijų nariais, garsių žmonių patirtį.
Ugdymo karjerai koordinatorė
Angelina Bobnis

16466514_1440295395994621_1886258444_o (2)

Parašykite komentarą