KALĖDINIŲ RENGINIŲ MARATONAS

 
naturalios-kaledu-dekoracijosVisą gruodžio mėnesį mūsų mokykloje vyko daug įvairios veiklos. Priešmokyklinės ugdymo grupės auklėtoja R. Joknienė priešmokyklinukams ir 1 klasės mokinukams, vadovaujamiems mokytojos A. Matačinos, organizavo edukacines žvakių liejimo pamokas, kuriose mažieji kartu su tėveliais, seneliais galėjo išlaisvinti ir atpalaiduoti savo mintis, ištrūkti iš kasdienės rutinos ir pasinerti į savotišką meno pasaulį. Pamokų metu buvo skatinamas vaikų kūrybiškumas – pasigamintas žvakes mokinukai dekoravo  spalvotais kaspinais.
Labai džiaugiamės, kad mūsų mokyklos mokiniai prieš šventes labai noriai gamino prakartėles, puokštes, varpelius mokyklos dekoravimui ir parodai. Ugdytiniams padėjo technologijų vyr. mokytoja L. Narkevič ir dailės vyr. mokytoja R. Chosčijeva. Taip pat mokiniai labai sėkmingai dalyvavo rajoninėje Kalėdinių vainikų parodoje. Visiems mokiniams ir soc. pedagogei metodininkei L. Narkevič buvo įteikti Padėkos raštai ir asmeninės dovanos.
Jau 10 metų mūsų mokykla bendradarbiauja su Trakų vaikų lopšelio – darželio „Obelėlė” vaikų socialinės globos grupės mažaisiais. Šios gražios akcijos iniciatorė soc. pedagogė metodininkė L. Narkevič. Tėvų, likimo nuskriaustiems vaikams buvo nuvežta vaisių, saldumynų, tortas, atvirukai su 3 klasės mokinių, vadovaujamų mokytojos metodininkės B. Senkanec, kalėdiniais linkėjimais. Globos grupės vaikai už lauktuves atsidėkojo linksmais šokiais, dainomis, eilėraštukais.
Gruodžio 20 dieną mokykloje vyko adventinis renginys, į kurį susirinko priešmokyklinės ugdymo grupės ir 1-4 klasių mokinukai,  mokytojai, tėveliai, močiutės, seneliai. Susirinkusius į šventę linksmino šokio vyr. mokytoja I. Grigienė, muzikos mokytoja metodininkė R. Joknienė, pradinio ugdymo mokytojos metodininkė B. Senkanec, mokytojos A. Matačina, L. Mackevič. Mokinukai, padedami tėvelių ir mokytojų, pasigamino gražias kaukes. Šventėje dalyvavo fėjos, burtininkai, bitutės, šuniukai, princesės, piratai, klounai ir kiti žavingi personažai.
Prieš Kalėdas soc. pedagogė metodininkė L. Narkevič vedė atvirą pamoką 10 klasėje „Kalėdinių sausainių vėrinys”. Prikepę sausainių, mokiniai juos ragavo, vertino, aptarė gaminių išvaizdą bei skonio savybes. Ugdytiniai džiaugėsi pamokos metu vyravusia jaukia, šilta atmosfera bei betarpišku bendravimu.
Gruodžio 20 dieną priešmokyklinės ugdymo grupės auklėtiniai su mokytoja R. Jokniene, o gruodžio 21 dieną 2-4 klasės mokiniai su pradinio ugdymo mokytoja metodininke B. Senkanec ir mokytoja L. Mackevič buvo išvykę į Santa Klauso agentūrą, kurioje turėjo galimybę dekoruoti žaisliukus. Edukacinės programos vedėja pasidalijo dekoravimo subtilybėmis. Žaisliukus vaikai parsivežė į namus.prakartele-is-italijos-69805012
Gruodžio 23 dieną mokykloje vyko Kalėdinė popietė, kurią organizavo tikybos vyr. mokytoja L. Kvidzinska. Jai talkino lenkų kalbos mokytoja metodininkė T. Rynkevič, muzikos mokytoja metodininkė R. Joknienė. Į popietę buvo pakviestas Paluknio Šv. Jono krikštytojo bažnyčios klebonas Tadas Švedavičius, kuris visus pasveikino su artėjančiomis šventėmis.
Kalėdinių renginių maratoną vainikavo Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijoje vykęs Naujametinis karnavalas, kuriam mokiniai labai ruošėsi: rengė šventinę programą, gamino kaukes. Galimybę pasilinksminti su bendraamžiais mūsų mokyklos mokiniai turi jau ne vienerius metus.
Mūsų mokykloje vykę renginiai buvo aptarti metodinėse grupėse. Pasibaigus 1-ajam pusmečiui jie taip pat bus aptarti ir Mokytojų tarybos posėdyje.
 Daiva Daukševičienė, lietuvių kalbos mokytoja

20161227_172404[1]

Parašykite komentarą