PRIEŠMOKYKLINUKAI IR PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIAI ŠVENTĖ KALĖDAS

Kiekvienas žmogus laukia Kalėdų. Kasmet gruodis yra ypatingas metas mūsų mokykloje. Tai gražiausių metų švenčių – Šventų Kalėdų ir Naujųjų Metų – laukimo laikotarpis. Tai metas, kai visi drauge – mokiniai ir mokytojai – dirba skleisdami gerą nuotaiką ir nuoširdumą, puošia klases, pina vainikus, daro Kalėdines dekoracijas, rašo sveikinimus artimiesiems žmonėms, dabina eglutes, kalbasi apie šio laikotarpio tautos tradicijas, gamtos ciklą, bando giedoti adventines giesmes, rašo ir piešia laiškus Kalėdų seneliui.
Ypač šios šventės laukia mūsų mokyklos priešmokyklinukai ir pradinių klasių mokiniai. Visi mokinukai susikaupia Advento metu. Jie noriai puošia savo kabinetų langus, duris. Įvairūs kalėdiniai renginiai prasideda paskutinę savaitę prieš atostogas. Šiemet priešmokyklinės ugdymo grupės ir 2-4 klasės mokiniai, lydimi savo mokytojų R. Joknienės, B. Senkanec,  L. Mackevič, buvo nuvykę į Vilnių į edukacinę programą  „Kalėdinių žaisliukų gamyba”.
Gruodžio 20 dieną mokykloje vyko gražiausia ir vaikų laukiamiausia žiemos kalėdinė šventė – adventinis renginys, į kurį susirinko priešmokyklinės ugdymo grupės ir 1-4 klasių mokinukai,  mokytojai, tėveliai, močiutės, seneliai. Susirinkusius į šventę linksmino persirengusios žaismingais personažais pedagogės: šokio vyr. mokytoja I. Grigienė, muzikos mokytoja metodininkė R. Joknienė, pradinio ugdymo mokytojos metodininkė B. Senkanec, mokytojos A. Matačina, L. Mackevič. Mokinukai, padedami tėvelių ir mokytojų, pasigamino gražias kaukes. Šventėje dalyvavo fėjos, burtininkai, bitutės, šuniukai, princesės, piratai, klounai ir kiti žavingi personažai.
Laukdami Kalėdų senelio vaikai kartu su tėveliais žaidė įvairius žaidimus, šoko linksmus šokius, dainavo. Kai tarpduryje pasirodė Kalėdų Senelis, mažieji šventės dalyviai kartu su juo dainavo, šoko, deklamavo eilėraščius. Kalėdų senelis, kaip ir priklauso tikram Kalėdų seneliui, visiems vaikučiams įteikė dovanėles ir pažadėjo sugrįžti kitais metais. Nuotaikinga aplinka, gražūs drabužiai atspindėjo šventinę nuotaiką.
Labai džiaugiamės, kad mokiniai, jų tėveliai, seneliai, mokytojai galėjo pabūti drauge ir pajusti Advento ramybę, džiugią laukimo nuotaiką. Aktų salėje sklandė jauki nuotaika, sukurta džiaugsmu ir meile spindinčių dalyvių akyse.
 Daiva Daukševičienė, lietuvių kalbos mokytoja

20161220_09354620161220_12005920161220_093514

Parašykite komentarą