Atvira lietuvių – anglų kalbos pamoka

Lapkričio 30 dieną mokykloje įvyko atvira integruota lietuvių-anglų kalbos pamoka 7 klasėje ,,Mūsų atostogų šalis. Būtojo laiko veiksmažodžių vartojimas“, kurią organizavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Justyna Mackevič bei anglų kalbos mokytoja Natalija Mikulskienė.
Pamokos pradžioje mokiniai pristatė savo namų darbus, kuriuos ruošė labai atsakingai ir kruopščiai – naudodami Power Point programą, mokiniai pasakojo apie savo atostogų šalį. Septintokai noriai pasirinko Lenkiją, t.y. šalį, kurios valstybine kalba mokosi ir kalba. Džiugu, kad mokiniai galėjo ne tik pristatyti Lenkijos valstybę, bet ir papasakoti, ką aplankė ir pamatė šioje šalyje per vasaros atostogas, taip pat mokiniai nepamiršo ir gramatikos pasaulio – būtojo laiko veiksmažodžių, kuriuos vartojame, prisimindami praeities laiką. Ruošdami pristatymus, mokiniai veiksmažodžius išskyrė raudona ir balta spalvomis, taip pat jie atliko praktines užduotis: vizualų testą
žinioms įtvirtinti, žemėlapyje pažymėjo Lenkijos miestus ir kaimynines šalis, iš veiksmažodžio bendraties sudarė būtojo laiko veiksmažodžius lietuvių ir anglų kalbomis. Pamokos pabaigoje septintokai įsivertino savo žinias naudodami „Šviesoforo“ metodą,  naudodami „Apskrito stalo“ metodą aptarė savo veiklą pamokoje. Dirbdami savarankiškai ir grupėse, jie gebėjo išklausyti vienas kitą, lavino gebėjimą komunikuoti bei įtvirtinti taisyklingus rašymo įgūdžius.
Justyna Mackevič,
lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja,
Natalija Mikulskienė,
anglų kalbos mokytoja
 DOVANOKIME KNYGAS!

Parašykite komentarą