RAJONINIS RENGINYS ,,PIRMOKŲ ŠVENTĖ“

Lapkričio 25-osios rytą mūsų mokykloje buvo tikras sujudimas! Neįprastą šurmulį ir ypatingai džiugią nuotaiką „skleidė“ į mokyklą atvykę pirmokai iš Trakų gimnazijos, Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijos, Senųjų Trakų Andžėjaus Stelmachovskio pagrindinės mokyklos. Vaikus ir juos atlydėjusias mokytojas pasitiko linksmi ir žavingi pasakų  personažai, kurie žaismingai pristatė mokyklą.
Tądien mūsų mokykloje vyko rajoninis renginys ,,Pirmokų šventė“. Kiekvienais mokslo metais šis renginys vyksta vis kitoje Trakų rajono mokykloje. Renginio metu pasipuošę mokinukai šoko, dainavo, deklamavo. Gražią šventę paįvairino muzikos mokytojos metodininkės Renatos Joknienės parinkti muzikiniai intarpai. Pirmokėliai išgirdo daug sveikinimų, dainų, gavo dovanų. Pasveikino vaikų atvyko svečiai: Lietuvos lenkų sąjungos Trakų r. skyriaus pirmininkas, Seimo narys Jaroslav Narkevič, Trakų rajono savivaldybės mero patarėja Eleonora Kravčun. Sveikinimo žodį tarė ir mokyklos direktorė Agnieška Sakovič. Svarbiausias renginio akcentas buvo pirmokų priesaika. Į aktų salę susirinkusiųjų šventės dalyvių ir svečių akivaizdoje vaikai tarė prasmingus žodžius. Nuo šiol visi pirmokai buvo oficialiai priimti į savo mokyklų mokinių gretas.
Linkime, kad mūsų pirmokėliams mokykla taptų miela ir sava. Tikime, jog ne vienas iš jų savo žiniomis, gebėjimais ir darbai puoš ir garsins ją.
Agnieška Matačina,
pradinio ugdymo mokytoja

dsc_4117dsc_4293

dsc_4220

Parašykite komentarą