Projektas „Sveikos gyvensenos abėcėlė”

Šiandien vis dažniau kalbame apie sveikatą, jos stiprinimą, sveikatos problemas bei sveiko gyvenimo būdo nuostatų formavimo svarbą vaikystėje bei paauglystėje, todėl  kai gavome respublikinio projekto „Sveikos gyvensenos abėcėlė” nuostatus, nė akimirkos nedvejojome: kuo greičiau suskubome registruoti vaikus. Parašėme motyvacinį laišką, kuriuo įtikinome projekto organizatorius apie mūsų didelį norą dalyvauti projektinėse veiklose. Nacionalinio konkurso metu iš 100 paraišką pateikusių klasių buvo atrinkta 10 labiausiai motyvuotų klasių. Mes labai džiaugiamės, kad tapome šio projekto dalyviais. Šio projekto koordinatorės mūsų mokyklos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Božena Senkanec ir lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Daiva Daukševičienė.
Ankstyvą lapkričio 29 dienos rytą mūsų mokyklos 3 klasės mokiniai dalyvavo projekto Sveikos gyvensenos abėcėlė” I  etape.  Šis projektas – tai nacionalinis neformalaus ugdymo projektas, skirtas 3-ių klasių mokiniams, kurio tikslas – ugdyti vaikų sveikos gyvensenos įpročius ir skatinti jų kūrybinius – literatūrinius įgūdžius.
3 klasės mokiniai, lydimi fizikos vyr. mokytojos Irenos Šulc, vyko į Rūdiškių gimnaziją, kur dalyvavo interaktyvioje edukacinėje programoje, kurioje įgijo žinių, kaip sveikai ir laimingai gyventi bei įsitraukė į kūrybinį procesą. Užsiėmimo metu mokiniai pasitikrino savo žinias apie sveiką gyvenseną, sveiką mitybą, fizinio aktyvumo naudą ir žalingų įpročių atsisakymo galimybes. Visi projekte dalyvavę vaikai buvo apdovanoti rėmėjų dovanomis.
II projekto etape vaikai dalyvaus istorijų konkurse: pasidalindami įgytomis žiniomis, kurs istorijas, kurių pagrindinis herojus bus Marsietis, susiduriantis su įvairiais nuotykiais ir iššūkiais. Įdomiausios istorijos pateks į išskirtinę knygą vaikams, o jų autoriai bus apdovanoti kosminiais rėmėjų prizais bei išleistomis knygomis. Mes labai viliamės, kad mūsų mokinių sukurtos istorijos pateks į knygą. Tad belieka trečiokams palinkėti sėkmės kuriant neįprastas istorijas.
Daiva Daukševičienė,
lietuvių kalbos mokytoja
20161129_091622_resized

20161129_093831_resized

20161129_092215_resized

 

Parašykite komentarą