Konferencija „Dora Lietuva – saugi Lietuva”

Lapkričio 23 dieną mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Paluknio „Medeinos” gimnazijoje vykusioje konferencijoje „Dora Lietuva – saugi Lietuva”. Ši konferencija buvo skirta Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotai nacionalinio socialinio saugumo kampanijai „Už saugią Lietuvą“. Veikla buvo organizuota pagal Trakų rajono savivaldybės administracijos inicijuoto konkurso „Kūrybiški ir saugūs“ nuostatus.
Konferencijoje dalyvavo mūsų mokyklos 8 klasės mokiniai, kuriems pasiruošti padėjo soc. pedagogė metodininkė Liudmila Narkevič ir klasės vadovė bei muzikos mokytoja metodininkė Renata Joknienė. Mokiniai sukūrė inscenizaciją „Bevardė planeta”, skirtą Tarptautinei žmogaus teisių dienai, vyksiančiai gruodžio 10 dieną, pažymėti. 8 klasės mokiniai kruopščiai ruošėsi konferencijai, kalbėdami jautė pareigą ir atsakomybę. Aštuntokė Loreta savo pranešime labai įtaigiai perteikė svarbiausius žmogaus teisių akcentus, o jos bendraklasiai Ernestas, Tomas, Aidas, Daniela įsikūnijo į robotizuoto žmogaus – vadovo ir vaikų vaidmenį.
Mūsų mokiniams buvo labai smagu susitikti su bendraamžiais iš Trakų gimnazijos, Senųjų Trakų A. Stelmachovskio pagrindinės mokyklos, taip pat Vilniaus „Ąžuolyno” progimnazijos.
Mes labai džiaugiamės, kad turime tokius šaunius aštuntokus, galinčius kalnus nuversti, taip pat pačią energingiausią soc. pedagogę metodininkę Liudmilą Narkevič, kuri ne tik moka greitai spręsti problemas bei padėti jas spręsti kitiems, bet ir aktyviai su mokiniais dalyvauja konferencijose bei projektinėje veikloje.

Liudmila Narkevič,
soc. pedagogė metodininkė

dsc_1108b

dsc_1106

Parašykite komentarą