Netradicinė kūno kultūros pamoka „Trasalyje”


20161019_103646
Plaukimo pamoka – nauja sportinės veiklos sritis mokyklinėje kūno kultūros programoje. Ji labai reikalinga, nes dažnoje gyvenimo situacijoje turime išlikti stiprūs, sveiki, atsakingi, gebėti suteikti pagalbą kitiems, gal net skęstantiems. Tai ypač aktualu karštomis vasaros dienomis.
Spalio 19 dieną mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo programoje „Drąsūs”. Į netradicinę kūno kultūros pamoką išsiruošė septyniolika 5-12 mokinių, berniukų ir mergaičių, kurie noriai mokėsi įvairių plaukimo stilių, tobulino jau turimus plaukimo įgūdžius. Mokinius lydėjo kūno kultūros mokytoja Ivona Grigienė. Ugdytiniai noriai dalyvavo pamokoje, džiaugėsi gražia baseino aplinka.Šių pamokų tikslas – stiprinti mokinių sveikatą, skatinti fizinį aktyvumą bei mokyti plaukti. Mokiniai buvo supažindinti su saugaus elgesio prie vandens ir vandenyje taisyklėmis. Tai prevencija nuo nelaimingų atsitikimų vandenyje, nes skaudžių įvykių priežastys – nemokėjimas plaukti, maudymosi taisyklių nepaisymas ir savo galimybių pervertinimas.
Plaukimas ypač naudingas jaunam vaiko organizmui. Tai vienas pagrindinių sveikatingumo šaltinių. Plaukiant dirba visi kūno raumenys, grūdinasi organizmas. Vaikams šios maudynės suteikė labai didelį džiaugsmą.Smagiai prisiplaukioję grįžome į namus. Jau šiandien tikrai žinome, kad į baseiną grįšime dar ne vieną kartą.

Ivona Grigienė,
kūno kultūros mokytoja

20161019_130731

Parašykite komentarą