Rudenėlio šventė priešmokyklinėje grupėje

Ruduo – toks nuostabus metų laikas! Nuo medžių krenta auksiniai lapai, į šiltuosius kraštus žiemoti skrenda paukščiai. Spalis – tikras rudens mėnuo. Į sodus ir daržus atslenkantis ruduo primena, jog ateina svarbus derliaus ir pasiruošimo žiemai sezonas. Paskutinės daržo ir sodo gėrybės keliauja į rūsius, na, o linksmosios daržovės į vaikams rengiamas rudenėlio šventes.
Mūsų mokyklos priešmokyklinės ugdymo grupės „Bitutės” vaikučiai labai laukė rudenėlio ir gražiai jį pasveikino. Atskubėjęs rudenėlis padovanojo daug nuostabių spalvotų akimirkų ir rudens gėrybių – tik spėk viskuo grožėtis ir rinkti, kas po kojomis šnara, čeža, krenta, kutena.
Šventės dieną nuo pat ankstyvo ryto buvo girdimas vaikų šurmulys. Pagrindinis šventės tikslas – turtinti vaikų žinias apie rudenį. Visa tai buvo pasiekta dainuojant daineles, žaidžiat žaidimus, organizuojant rudens gėrybių parodėlę, susipažįstant su vaisiais ir daržovėmis. Visus, susirinkusius į puikią šventę, pasveikino mokyklos direktorė Agnieška Sakovič, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Liudmila Narkevič. Šventę organizavo priešmokyklinės grupės auklėtoja Renata Joknienė.
Visą savaitę vaikučiai kartu su tėveliais kūrė, ruošė, gamino įvairius darbelius iš daržovių, vaisių, užaugintų savo soduose ir daržuose. Išmonei ir fantazijai nebuvo ribų. Šiai šventei ruošėsi visa bendruomenė. Turėjome puikią galimybę pasidžiaugti tuo, ką užauginome darže ar sode, ką pagaminome ir kuo galime nustebinti šventės dalyvius.
Šventei pasibaigus dalyviai ir svečiai buvo pakviesti prie gausaus rudens gėrybių stalo, kuri paruošė tėveliai. Nuotaikinga šventė baigėsi. Rudenėlis jau atsisveikino su vaikučiais, tačiau kitais metais jis ir vėl sugrįš su savo gėrybėmis.

       Ačiū visiems tėveliams ir seneliams už dalyvavimą bei įdėtą triūsą auginant ir ruošiant rudenines gėrybes šventės parodai!
Daiva Daukševičienė,
lietuvių kalbos mokytoja

dsc_3505

Parašykite komentarą