Atvira lietuvių kalbos pamoka 7 klasėje

Š. m. spalio 11 d. mokykloje įvyko atvira lietuvių literatūros pamoka 7 klasėje, kurios organizatorė buvo lietuvių kalbos mokytoja Justyna Mackevič.
Pamokos pradžioje mokiniai pasinėrė į vaizduotės pasaulį ir galvojo apie savo mylimiausią gyvūną. Tada trumpai visiems papasakojo: kas jis, kur gyvena, kuo minta, kuo naudingas. Toks įvadinis darbas į kūrinio skaitymą nepaprastai sužadino mokinių norą sužinoti, ką jie skaitys, ar atspėjo kas nors tą gyvūnėlį, apie kurį, aišku, bus pasakojama tekste. Vėliau skaitydami K. Sajos ištrauką ,,Katinas ir gandras“ mokiniai pasižymėjo išskirtiniu gebėjimu noriai atsakinėti į klausimus, kelti klausimus, diskutuoti, o euristinė užduotis paskatino mokinius nepamiršti ir gramatikos pasaulio, t.y. būdvardžių atspalvio, kuris suteikia tiek daug vaivorykštės spalvų.
Mokiniai dirbdami savarankiškai ir kartu gebėjo išklausyti vieni kitus, išgirsti, ką sako draugai, lavino gebėjimą greitai ir tikslingai atsakyti į keliamus klausimus bei atlikti užduotis. Nuoširdžiai dėkoju visiems 7 klasės mokiniams už malonų bendradarbiavimą ir aktyvią veiklą.

 Justyna Mackevič,
lietuvių kalbos mokytoja

Parašykite komentarą