Susitikimas su policijos pareigūne

Daug dalykų, kurie mums praverčia ateityje, mes išmokstame vaikystėje. Saugus elgesys gatvėje ir pirmosios žinios, gautos mokykloje, padeda formuoti vaiko pasaulėžiūrą, įgūdžius ir suvokimą apie saugų elgesį kelyje.
Kiekvienų naujų mokslo metų pradžioje šalies policija siekia atkreipti kiekvieno visuomenės nario, ypač jaunųjų eismo dalyvių dėmesį į savo elgesį kelyje. Tokiu metu ugdymo įstaigose sulaukiame policijos pareigūnų, kuriems rūpi mūsų saugumas.
Vykdant saugaus eismo prevenciją priešmokyklinės grupės ir pradinių klasių mokiniams rugsėjo 22 dieną mūsų mokykloje lankėsi bendruomenės pareigūnė Aneta Bubelevičienė, kuri ugdytiniams išsamiai paaiškino, kaip kelyje elgtis atsakingai ir saugiai, gerbti vieniems kitus, laikytis Kelių eismo taisyklėse numatytų pareigų, tamsiu paros metu segėti atšvaitus, naudoti liemenes, žibintus, kitas saugos priemones su šviesą atspindinčiais elementais.
Susitikimo metu ypatingai didelis dėmesys skirtas atšvaitų svarbai. Daug kalbėta ir apie saugias keliones autobusu bei automobiliu, taip pat buvo primintos eismo dalyvių teisės ir pareigos, kalbėta apie dažniausiai daromas klaidos ir patarta kaip išvengti pavojingo elgesio kelyje. Mokiniams buvo demonstruojami filmukai apie saugų eismą, saugų važiavimą, atšvaitus. Policijos pareigūnė atsakė į ugdytiniams rūpimus klausimus, pateikė informacijos apie policijos vykdomas prevencines priemones, užtikrinančias visuomenės saugumą.
Tikimės, kad susitikimas su policijos pareigūne ir jos pamokymai kiekvienam mokinukui bus tikrai naudingi.

Liudmila Narkevič,
soc. pedagogė metodininkė

20160922_095815

20160922_100316

Parašykite komentarą