Mūsų klasės laikraštis

          Laikraštis – tai žinių bagažas, kuriame galime rasti visko: mokslo, meno, sporto naujienų, daugybę informacijos ne tik apie savo šalį, bet ir užsienio šalių aktualijų. 6 klasės mokiniai lietuvių kalbos pamokose turėjo galimybę pasinerti į laikraščio kūrimo subtilybes ir parengti savo klasės laikraščio numerį, kuriam kruopščiai rinko ir kaupė informaciją, labiausiai  atspindinčią klasės kolektyvo visumą.
Kurdami laikraščio numerį mokiniai pirmiausia apgalvojo punktus, kuriuos vėliau įtraukė į savo plakatą. Jų buvo aštuoni: I. Pavadinimas; II. Mūsų klasės nuotrauka; III. Mūsų auklėtoja; IV. Mūsų pomėgiai; V. Pirmūnai; VI. Įdomiausios pamokos; VII. Mūsų mokykla; VIII. Kūrybos kampelis. Pildydami kiekvieną punktą visi mokiniai atsakingai bei kruopščiai dirbo, stengėsi, kad visa patalpinta informacija geriausiai apibūdintų klasės darnumą, draugiškumą bei bendrystę. Mokiniai pasidalijo laikraščio kūrimo darbais: vieni kūrė tekstus, kiti – eilėraščius, treti –  iliustravo. Kiekvienas 6 klasės mokinys stengėsi prisidėti prie laikraštėlio kūrimo, taip pat bendromis pastangomis buvo pasiruošę patarti kitam, pagelbėti, jei kiltų neaiškumų, problemų.
Tai užduotis, kuri leido atsiskleisti bendradarbiavimo įgūdžiams: visi kūrė šmaikščius eilėraštukus, istorijas, teiravosi vieni apie kitų pomėgius, apie įdomiausias pamokas. Iš šalies žiūrint buvo labai džiugu, kad visi taip aktyviai pasinėrė į laikraščio kūrimo veiklą. O savo sukurtą darbą 6 klasės mokiniai įteikė prisiminimui per Paskutinį skambutį  klasės vadovei Ivonai Grigienei. Nuoširdžiai dėkoju visiems 6 klasės mokiniams už malonų bendradarbiavimą ir aktyvią veiklą kuriant laikraštėlį.
O visiems visiems mokiniams linkiu šiltų, gražių, turiningų vasaros atostogų, įspūdingų nuotykių bei gero poilsio!
Justyna Mackevič,
lietuvių kalbos mokytoja

IMG_20160531_092033IMG_20160531_091847IMG_20160603_084857

Parašykite komentarą