Sporto šventė

           Stiprinti bendruomenės tarpusavio ryšius galima įvairiais būdais, tačiau niekas taip nesuartina žmonių, kaip bendra veikla, bendras tikslas. Siekiant įtraukti bendruomenės narius į aktyvią ir kūrybišką veiklą, stiprinti mokinių bei mokytojų bendradarbiavimą, gegužės 20 dieną mūsų mokykloje buvo surengta tradicinė sporto šventė, skirta 1-12 klasių mokiniams.
           Šios sporto šventės tikslas – skatinti mokinius sistemingai sportuoti, gerinti protinį darbingumą, taip pat populiarinti sporto šakas, garbingai atstovauti savo mokyklai, klasei.  Šventės organizatorė ir sportinių rungčių teisėja buvo kūno kultūros vyr. mokytoja I. Grigienė. Jai talkino neformaliojo švietimo vyr. mokytojas V. Gudalevič, 1-12 klasių vadovai.

                  Visus susirinkusius sveikino ir žodį tarė mokyklos direktorė A. Sakovič, kuri pabrėžė, kad sportuoti reikia ne tik dėl geresnės sveikatos, bet ir dėl gražios laikysenos bei gražių kūno formų. Varžybų vyriausieji teisėjai –  kūno kultūros mokytojai –  supažindino visus su sporto šventės eiga, pristatė varžybų teisėjus. Visus džiugino ne tik saulėtas bei šiltas oras, bet ir smagios sporto rungtys! Kiekvienas galėjo rasti sau patinkančią sportinę veiklą ir joje dalyvauti.
               Mokiniai varžėsi trijose rungtyse: estafečių, kvadrato, tinklinio. Už pradinių klasių kvadrato varžybų organizavimą buvo atsakingos pradinio ugdymo mokytojos A. Geiciūnienė ir A. Matačina. Estafetės ir tinklinio varžybos buvo skirtos visų klasių mokiniams. Už šias rungtis buvo atsakingas neformaliojo švietimo vyr. mokytojas V. Gudalevič.  Šventė prasidėjo visuotine mankšta. Susirinko nemažas būrys mokinių ir mokytojų, norinčių pajudėti.
           Po varžybų mokiniai ir mokytojai vaišinosi dešrelėmis ir arbata. Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie to, kad vieni kitiems padovanotume gražią šventę: mokytojams, kurie ruošė užduotis, šventės atributus, sąžiningai teisėjavo varžybose, dalyvavo rungtyse; mokiniams, noriai susirinkusiems į šventę saulėtą penktadienio rytą ir panorusiems sportuoti, pasidžiaugti vieni kitų pergalėmis ir tiesiog smagiai praleisti laiką.
 Liudmila Narkevič,
soc. pedagogė metodininkė

DSC_2111DSC_2123

Parašykite komentarą