Sėkminga „OLYMPIS 2016” pavasario sesija


owl_olympis
Jau kelerius metus iš eilės mūsų mokykloje organizuojamas tarptautinis (internetinis) konkursas ,,Olympis 2016“. Šiemet mokiniai dalyvavo skirtingose konkurso srityse: lietuvių kalbos ir literatūros, chemijos, biologijos bei istorijos. Konkurse dalyvavo 6 – 10 klasių. Šios veiklos iniciatorės lietuvių kalbos mokytoja J. Mackevič bei biologijos mokytoja A. Bobnis. Visi mokiniai konkurso metu gana aktyviai sprendė jiems pateiktas užduotis, noriai siekė geriausio rezultato, pasižymėjo išskirtiniu mąstymo gebėjimu – kiekvienas stengėsi kuo geriau viską atlikti ir pažymėti teisingus atsakymus.
Surinktų taškų skaičių mokiniai galėjo pamatyti jau pabaigę visas užduotis, tačiau galutiniai rezultatai buvo paskelbti tik pasibaigus konkurso laikotarpiui. Ir štai jau šiandien matome ir džiaugiamės mūsų mokyklos mokinių pasiekimais.
Sveikiname III laipsnio diplomų laimėtojas ir dėkojame už puikius rezultatus respublikiniame lietuvių kalbos ir literatūros konkurse 6 klasės mokinėms I. Šuleckajai bei K. Valiuk, biologijos konkurso dalyvei 7 klasės mokinei L. Rynkevič, taip pat dėkojame  II laipsnio diplomo laimėtojai 10 klasės mokinei E. Rinkevičiūtei už puikų rezultatą internetiniame istorijos konkurse.

Trakų r. Paluknio vidurinė mokykla

 Justina Mackevič,
lietuvių kalbos mokytoja

Parašykite komentarą