Konkursas „2+2 ═?”

       Kovo 7 dieną matematikos mokytojos M.Krasovska ir A.Ruškevič organizavo tradicinį matematinį konkursą „2+2=?“. Šis konkursas organizuojamas nuo 2010 m.  Konkurse dalyvavo 5-11 klasių mokiniai. Jo metu dalyviai galėjo praktiškai pritaikyti įgytas matematines žinias.
     Konkurse dalyvavo trys komandos, kurių pavadinimus sugalvojo patys mokiniai: „Milimilimetry“ (komandos kapitonė N. Makutonovič, 10 kl.), „Gwiazdy matematyczne“  (komandos kapitonė K.Tunevič,  9 kl.) ir „Łamigłówki matematyczne” (komandos kapitonė L.Rinkevič,  7 kl.).
     Komandos pristatė savo namų darbus, t.y., pavadinimą, šūkį bei emblemą. Vėliau sprendė pateiktas neįprastas užduotis – reikėjo gerų skaičiavimo įgūdžių ir loginio mąstymo. Pamokos metu darbo turėjo ne tik komandos nariai, bet ir žiūrovai. Žiūrovai sprendė matematinius kryžiažodžius, o tie, kurie surinko daugiausiai taškų, buvo apdovanoti pieštukais.
       Vertinimo komisijos narės – mokyklos direktorė A.Sakovič, direktoriaus pavaduotoja ugdymui L.Narkevič ir biologijos mokytoja A.Bobnis – sąžiningai vertino atliktus namų darbus ir išspręstas užduotis bei išrinko nugalėtojus. Visoms konkurse dalyvavusioms komandoms įteiktos Padėkos raštai ir atminimo dovanėlės. Sveikiname ir džiaugiamės mokinių laimėjimais!

 I vieta  – „Łamigłówki matematyczne”
II vieta  – „Gwiazdy matematyczne“
III vieta  – „Milimilimetry“

Anžela Ruškevič,
matematikos mokytoja

DSC_0974DSC_0970

DSC_0965

Parašykite komentarą