Sporto šventė

           Gegužės 22 dieną mūsų mokykloje vyko tradicinė sporto šventė, kurios metu drauge dalyvaujant įvairiose sportinėse veiklose buvo siekiama stiprinti ir ugdyti atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, propaguoti sveiką gyvenseną kaip gyvenimo būdą bei mokyti turiningai ir aktyviai gyventi. Sporto šventės mūsų ugdymo institucijoje turi gilias tradicijas – jos organizuojamos kiekvienais mokslo metais.
       Šventės pradžią paskelbė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Liudmila Narkevič, kuri pasveikino mokinius bei mokytojus ir palinkėjo visiems gražių rezultatų. Administracijos atstovė savo sveikinimo kalboje akcentavo, kad žmones geriausiai suvienija bendras darbas ir sportas. Ji taip pat priminė žinomo graikų filosofo Aristotelio išmintį, kuri byloja, jog „Judėjimas – tai gyvenimas”.
       Kūno kultūros mokytojai Ivona Grigienė ir Vaclav Gudalevič supažindino dalyvius su sporto šventės programa bei vykdymu. Rungčių spektras buvo įvairus: sportinės estafetės 1-4 ir 5-9 klasių mokiniams, kvadrato varžybos 1-4 ir 5-9 klasių mokiniams, krepšinis 3X3 10-12 klasių mokiniams, tinklinio varžybos tarp mokinių ir mokytojų.
       Mokiniai buvo pilni jėgų ir ryžto, tad į kiekvieną sportinę rungtį žiūrėjo labai rimtai. Visus taip pat įkvėpė puikus pavasariškas oras ir grupių „sirgaliai“, kurie nuolat skatino varžybų dalyvius siekti pergalės. Visose rungtyse vyravo draugiškumo atmosfera. Nepastebimai prabėgo sporto šventei skirtas laikas. Šiandien nugalėtojų nebuvo. Juk kiekvienam yra svarbi sveikata. Gana daug laiko praleidžiame būdami nejudrūs, todėl puikiai suprantame, kad sportuoti reikia ne tik, kad būtume geresnės sveikatos, bet ir turėtume gražią laikyseną bei tobulas kūno formos.
        Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie to, kad vieni kitiems padovanotume gražią šventę: mokytojams, kurie ruošė užduotis, sąžiningai teisėjavo varžybose, dalyvavo rungtyse; mokiniams, gausiai susirinkusiems į šventę ir noriai rungtyniavusiems. Pasibaigus sporto šventei visi dalyviai buvo įamžinti bendroje nuotraukoje.

Ivona Grigienė,
kūno kultūros mokytoja

 

Parašykite komentarą