Gera pasijusti nugalėtoju

           Šiais mokslo metais vienuoliktos klasės mokinės Evelina Rinkevič ir Greta Charukevič dalyvavo gamtos mokslų kūrybiniame konkurse „Mūsų eksperimentas“. Konkurso, kuri organizuoja Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Ugdymo plėtotės centras bei gamtos mokslų mokytojų asociacijos (biologijos, chemijos, fizikos), tikslas – skatinti gamtos mokslus mokytis įdomiai ir kūrybiškai: tiriant ir eksperimentuojant.
         Šiemet konkursui buvo pateikti 49 darbai, iš kurių išrinkti 34 geriausi. Labai džiugu, jog pirmą kartą dalyvaujant šiame konkurse mūsų mokinių darbas pateko tarp nugalėtojų! Balandžio 30 dieną Švietimo ir mokslo ministerijoje vyko baigiamasis konkurso renginys. Renginio dalyvius sveikino Švietimo ir mokslo ministerijos Pagrindinio ir vidurinio ugdymo skyriaus vedėja Loreta Žadeikaitė ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro direktorius Algirdas Sakevičius. Vėliau išklausėme paskaitos „Ar aš galėčiau kurti lazerius?“, kurią skaitė ir savo sėkmės istorija dalinosi UAB „MGF Šviesos konversija“ lazerių inžinierius-konstruktorius Darius Gadonas.
         Renginio pabaigoje konkurso lauretai buvo apdovanoti diplomais, leidyklos „Šviesa“ ir žurnalo „National Geographic Lietuva“ įsteigtais prizais, o mokytojai–vadovai – padėkos raštais už nugalėtojų komandos parengimą.

Angelina Bobnis,
biologijos mokytoja

2015-04-30 12.08.01

Parašykite komentarą