ANSAMBLIO „VAIVORYKŠTĖ” VIEŠNAGĖ MŪSŲ MOKYKLOJE

           Balandžio 24 dieną į mūsų mokyklą atvyko dainų ir šokių ansamblis „Vaivorykštė” iš Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinės mokyklos. Šis ansamblis, kurio vadovė muzikos mokytoja metodininkė Lilija Kieras, reprezentuoja Trakų žemės folklorą ir tradicijas ne tik Lietuvoje, bet ir keliose Europos šalyse.
          Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinę mokyklą ir mūsų mokyklą sieja glaudus bendradarbiavimas. Esame socialiniai partneriai. Apie ansamblio „Vaivorykštė” viešnagę žinojome iš anksto, todėl svečių laukėme ir ruošėmės.
Dainų ir šokių ansamblis atvežė gražią programą „Velykų papročiai”. Tai dalis vykdomo ilgalaikio projekto „Švenčių papročiai ir tradicijos”. Beje, žiemą mūsų mokyklos ansamblis „Strumyk”, kurio vadovė muzikos mokytoja metodininkė Renata Joknienė, buvo nuvykęs į Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinę mokyklą. Ansamblio nariai vyko ne tuščiomis – nusivežė gražią nuotaikingą Kalėdinių papročių programą.
          Į dainų ir šokių ansamblio „Vaivorykštė” pasirodymą susirinko pilna žiūrovų salė: 1-12 klasių mokiniai, mokyklos administracija, mokytojai, kiti darbuotojai, mokinių tėvai, seneliai. Dainomis ir šokiais ansamblio nariai gražiai perteikė Velykų tradicijas. Velykų Bobutės vaidmenį atliko ansamblio vadovė L. Kieras. Pintinėlės su kiaušiniais, verbos, didelis pagamintas gaidys, kurį į sceną įvežė ansamblio berniukai, pralinksmino salėje esančius žiūrovus, kurie garsiais plojimais palaikė svečius.
        Pasibaigus nuotaikingai programai, mokyklos direktorė A. Sakovič padėkojo ansamblio vadovei ir nariams, kuriems įteikė krepšį saldžių dovanų.

Daiva Daukševičienė,
lietuvių kalbos mokytoja

20150424_11154720150424_11143320150424_111224

Parašykite komentarą