Šimtas dienų iki brandos egzaminų

f5Vasario 6-osios vakarą mūsų mokyklos dvyliktokai pradėjo skaičiuoti paskutines 100 dienų, likusias iki brandos egzaminų. Šis atskaitos taškas pažymėtas Šimtadieniu, kurį tradiciškai abiturientams dovanoja vienuoliktokai. Kiekvienais metais vienuoliktokams iškyla klausimas, kokią surengti savo draugams šventę, kad ji paliktų smagius ir šiltus prisiminimus.

         Tądien netrūko nieko: ištaigingų drabužių, šukuosenų, elegantiškų suknelių, gražių palinkėjimo žodžių, dainų ir gėlių, skirtų mokytojams. Sunku buvo atpažinti mokinius, kurie šį šventinį vakarą tapo damomis ir elegantiškais jaunuoliais. Visus susirinkusius į šventę abiturientai sužavėjo atliktu polonezu – nacionaliniu lenkų šokiu. Jie stengėsi puikiai atskleisti šio šokio eleganciją ir savitumą.
      Oficialiąją šventės dalį pradėjo mokyklos direktorė Agnieška Sakovič, kuri pasveikino visus svečius ir palinkėjo abiturientams linksmos šventės ir sėkmės laikant brandos egzaminus. Į šventę atvyko Seimo narys Jaroslav Narkevič, Trakų r. savivaldybės mero pavaduotoja Marija Puč, savivaldybės Tarybos narė Teresa Solovjova, Paluknio seniūnė Marija Golubovska ir daug kitų svečių, palaikančių ryšius su mokyklos bendruomene.
      Ilgametė mokyklos geografijos mokytoja Stanislava Chalaburdo pristatė mokyklos istoriją. Ji papasakojo apie pasikeitimus, kurie įvyko per prabėgusius metus. 11 klasės mokiniai parengė puikią programą. Jie parodijavo dvyliktokus ir patys save. Labai originaliai šiais mokslo metais abiturientus pasveikino mokytojų kolektyvas. Pedagogai atliko šventųjų vaidmenį.
     Tėvų vardu sveikinimo žodį tarė Halina Antonevič. Abiturientai padėkojo mokytojams už suteiktas žinias, supratingumą, palaikymą. Po oficialiosios dalies vyko šventinis koncertas, kurį organizavo Renata Joknienė ir Ivona Grigienė.
     Ši šventė mūsų mokykloje turi gilias tradicijas. Kiekvienais metais ji rengiama vis įdomiau, įvairiau. Tai graži, jaunatviška ir linksma šventė, simbolizuojanti veržlumą, polėkį, svajones, paliekanti smagius ir šiltus prisiminimus apie mokyklą, mokytojus ir mokslo draugus.

Sėkmės, abiturientai, keliaujant likusių šimto dienų keliu iki egzaminų!

Teresa Rynkevič,
lenkų kalbos mokytoja

Parašykite komentarą