DŽIUGUS SUSITIKIMAS

trakai_kaledu_seneliu_sostine_2013_dscn3881Š. m. sausio 6 d. Trakuose įvyko Kalėdų senelio iš Lenkijos ir mūsų lietuviškojo Kalėdų senelio susitikimas. Jie dalinosi savo šalių Kalėdų šventimo tradicijomis su dideliais ir mažais vaikučiais, tėveliais, mamytėmis, seneliais.

Kalėdų senelis, šventiškai nusiteikęs, pasveikino visus susirinkusius prie jo esančios rezidencijos – Galvės ežero pakrantėje. Turėjome puikią progą dalyvauti šioje šventėje ir pristatyti savo dainas Kalėdų seneliams. Kiekvienas vaikas norėjo senelį paliesti, apkabinti, nusifotografuoti ir pašnibždėti ką nors jam į ausį.
Matėme ir nykštuką, kuris gyvena mažoje trobelėje. Dienomis dirba, o ilgais žiemos vakarais sėdi prie lango, gėrisi gamta, daineles niūniuoja ir laukia Kalėdų senelio. Prieš Kalėdų tylią naktį į pasakų nykštuko šalį užsuka Kalėdų senelis, nes nykštukas jo pagalbininkas.
Mus labai nudžiugino Kalėdų senelio dovanos. Patį susitikimą ir savo puikią nuotaiką įamžinome bendroje nuotraukoje su Kalėdų seneliu. Esame dėkingi už dovanas, gerą nuotaiką ir plačias šypsenas, kurios neišnyko iš mūsų veidų per visą šį smagų susitikimą.

 Loreta Rynkevič, 6 kl.,
Karolina Tunevič, 8 kl.

Parašykite komentarą