KALĖDINĖ POPIETĖ

                      Kasmet gruodis yra ypatingas metas mokykloje, tai gražiausių metų švenčių – Šventų Kalėdų ir Naujųjų Metų – laukimo laikotarpis. Kalėdos – tai tarsi naujo gyvenimo pradžia. Iš tiesų, ar gali būti gražesnė paslaptis už tą, kuri neša viltį, meilę ir džiaugsmą?
Metų pabaiga šiemet buvo turtinga renginių. Švenčių metas – pats šilčiausias, nuoširdžiausias ir laukiamiausias, nes tuomet visų širdis apgaubia gerumas, o iš žmonių lūpų pasigirsta tik patys gražiausi ir mieliausi žodžiai.
              Gruodžio 18 dieną 1-12 klasių mokiniai buvo pakviesti į popietę „Į Betliejų”. Popietę organizavo pradinio ugdymo mokytoja Honorata Ščiglo, muzikos mokytoja Renata Joknienė, choreografijos mokytoja Ivona Grigienė. Renginio pradžioje šiltą sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Agnieška Sakovič. Ji palinkėjo gražių, šiltų ir prasmingų švenčių.
Koncerto metu visus džiugino mūsų mokyklos mokiniai: nuo pačių mažiausių iki pačių vyriausių. Jų smagios dainos bei šokiai privertė kilnoti kojas ir nepagailėti audringų plojimų. Renginys buvo išties nuotaikingas, o tai rodo, kad mokykloje dirba ir mokosi kūrybingi mokytojai bei mokiniai. Galime tik pasidžiaugti šventės dalyviais ir organizatoriais. Juk tik jų dėka mokykloje organizuota dar vienas smagus ir įdomus renginys.
               Tokios ilgai lauktos šventės suvienija visus ir primena, kuo svarbios yra Kalėdos. Taip pat suteikia daugiau optimizmo ir jėgų siekti užsibrėžtų tikslų. Nuoširdžiai dėkojame visiems padėjusiems surengti Kalėdų šventę.

Renata Joknienė,
muzikos mokytoja

2014-12-21 23.59.58

Parašykite komentarą