KALĖDOS – ILGAI LAUKTA ŠVENTĖ

kaledos-klaipedoje-2013-renginiu-programa

            Pats nuostabiausias laikotarpis – Adventas ir Kalėdos. Jo metu visi pasinėrę į džiugų laukimą, apimantį pasiruošimą šiais šventei, iškritusias pirmąsias snaiges, Kalėdinių dainų klausymą, dovanėlių gaminimą. Norisi draugauti: apkabinti artimuosius, būti geresniais kitiems, dažniau nusišypsoti.
        Kalėdų laukia visi – dideli ir maži. Tai toks stebuklų metas, kai pildosi pačios slapčiausios svajonės. Gruodžio 22 dieną mokykloje vykusioje šventėje „Kalėdų belaukiant” išsipildė mūsų mažųjų – mišrios priešmokyklinės grupės vaikučių – svajonės. Šventę organizavo auklėtojos Gražina Paulauskienė, Ana Kliukoit, muzikos mokytoja Renata Joknienė, choreografijos mokytoja Ivona Grigienė bei auklėtojų padėjėja Loreta Juchnevič.
          Nuo pat ankstyvo ryto mažųjų aukšte vyravo šventinė nuotaika, sumišusi su jauduliu ir laukimu. Vaikai labai skoningai papuošė savo gyvenamąsias patalpas. Kiekvienas kampelis tarytum alsavo Kalėdine dvasia. Dar ir šiandien malonu praeiti pro darbų galeriją. Čia sukurta ištisa Kalėdinė pasaka, kuri buvo pademonstruota į šventę atvykusiems tėveliams, seneliams, vyresniems broliams bei sesutėms.
       Šventės metu visi bandė šokti kaip auklėtojos rodė, mažieji greitai į tai įsijungė. Nors buvo ir tokių, kurie savo mamyčių rankų negalėjo paleisti. O kai įėjo Kalėdų Senelis, pasigirdo vaikų klyksmas, džiaugsmas. Visus Senelis apdovanojo dovanėlėmis, tad vaikai buvo labai patenkinti. Grįžę į savo grupę mažieji ten rado dar vieną dovanėlę – tai tėvelių paruoštą šventinį stalą.
         Kupini įspūdžių, puikios nuotaikos vaikai išskubėjo atostogauti.

Gražina Paulauskienė,
mišrios priešmokyklinės grupės auklėtoja

084

Parašykite komentarą