RENGINYS, SKIRTAS ŠV. MIKALOJUI

StNicholas                Gruodžio 5 dieną Paluknio vidurinėje mokykloje priešmokyklinės grupės patalpose įvyko renginys, skirtas Šv. Mikalojui. Jame dalyvavo pradinių klasių mokiniai (1-4), priešmokyklinės grupės vaikai, jų tėveliai ir auklėtojai (pedagogai).

Šventės metu vaikai buvo supažindinti su Kalėdų senio prototipu Šv. Mikalojumi ir jo istorija. Vaikai sprendė mįsles, susijusias su Kalėdų seneliu, žaidė žaidimus (iš savo rankyčių atspaudų, iškirptų iš laikraščių, darė bendrą eglutę; iš žurnalų, laikraščių darė „sniego“ gniūžtes ir turėjo pataikyti į taikinį; vaikai rodė kaip eina Kalėdų senelis nešdamas sunkų maišą, kaip baido muses ir žaidė kitus judriuosius žaidimus).

Taip pat 1-3 klasių mokiniai žiūrovams nudžiugino vaidinimu „Chory Mikołaj“. 1-4 klasių mokiniai dainavo daineles apie Kalėdų Senelį. Priešmokyklinės grupės vaikai taip pat parodė savo sugebėjimus – jie šoko ir dainavo. Dainavo lenkiškas ir lietuviškas daineles apie Kalėdų Senelį, Senį besmegenį.

O kokia gi šventė vaikams be Kalėdų senelio? Jis, žinoma, kad aplankė vaikučius. Ir ne tuščias atvyko. Kiekvienam vaikui atnešė dovanėlę – Advento kalendorių. Visi vaikai buvo nepaprastai laimingi. Dabar jiems belieka laukti metinių švenčių – Kalėdų ir Naujųjų metų.

Ana Kliukoit

??????????????????????????????????????????????????????????????

Parašykite komentarą