Mes – policijos bičiuliai

20141128_124359_1-SMILE

Lapkričio 28 dieną mokykloje vyko 1-4 klasių konkursas „Mes – policijos bičiuliai”. Konkursą organizavo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Liudmila Narkevič, pradinio ugdymo mokytojos Božena Senkanec ir Honorata Ščiglo.

O viskas prasidėjo labai paprastai. Visada apie konkursus arba seminarus sužinome iš mokyklos direktorės arba direktoriaus pavaduotojos ugdymui. Apie šį konkursą prieš dvi savaites sužinojome iš direktoriaus pavaduotojos ugdymui Liudmilos Narkevič. Nė akimirkos neabejojome, jog vaikai gali dalyvauti šioje veikloje. Iš karto su mokytoja Honorata ėmėmės iniciatyvos – pradėjome ieškoti įdomios medžiagos, galvoti apie vaidybines situacijas. Labai džiugu, kad mūsų su kolege idėjos, susijusios su spektakliu, sutapo. Pagrindiniais aktoriais tapo 3 kl. mokiniai Aleksandra Zanegina, Jovita Aleksandrovič, Lukač Makutonovič, 4 kl. mokinys Lukač Dakinevič bei 2 kl. mokiniai Samuel Makutonovič, Oksana Savicka, Diana Rynkevič ir 1 kl. mokinys Nikita Bražycki.

Mokiniai suvaidino istoriją, kurį visus moko atsargumo, atidumo. Ypač svarbi ji visiems 1-4 klasių mokinukams. Po vaidinimo buvo pristatomi mokinių kūrybiniai darbai. Sunkiausia užduotis buvo testavimas, susijęs su civiline sauga, Konstitucijos pagrindų išmanymu. Klausimai buvo užduoti ir žiūrovams. Juos uždavė komisijos narės – mokyklos direktorė Agnieška Sakovič, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Liudmila Narkevič, kūno kultūros mokytoja Ivona Grigienė.

Mes visi esame įsitikinę, kaip svarbu, kad mokiniai suprastų, koks svarbus yra policijos darbas. Labai viliamės, kad kas nors iš mokinių ateityje pasirinks policininko profesiją. Pasibaigus konkursui, mokyklos direktorė A. Sakovič padėkojo pradinio ugdymo mokytojoms už puikų mokinių paruošimą.

Dėkojame visiems už bendradarbiavimą ir pagalbą!

Božena Senkanec,
pradinio ugdymo vyr. mokytoja

Parašykite komentarą