Keliaujame, keliaujame, keliaujame …

 Lapkričio 7 dieną  6-12 klasių mokiniai aplankė Vilniaus kultūrines vietas – Lietuvos Nacionalinį muziejų, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmus bei Lietuvos lenkų kultūros namus. Mokiniai kartu su mokytojomis dalyvavo Lietuvos Nacionalinio muziejaus edukacinėje etninės kultūros programoje. Jie turėjo galimybę susipažinti su XVIII–XIX a, žmonių gyvenimo ypatybėmis: darbais, buitimi, papročiais, to meto kultūrine aplinka. Mūsų ugdytiniams ypač patiko moterų ir vyrų apranga, todėl itin susidomėję jie apžiūrinėjo drabužius ir aksesuarus. Taip pat aplankė ir kitas muziejuje veikiančias ekspozicijas.

Kiek vėliau keliavome į Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmus. Gidės lydimi mokiniai susipažino su unikalų archeologijos paveldą ir atkurtus istorinius interjerus pristatančiomis Valdovų rūmų muziejaus ekspozicijomis bei veikiančiomis parodomis. Mokiniams didelį įspūdį paliko rūmų menės.

Po kelių valandų edukacinių programų mokiniai nusprendė papietauti Vilniaus senamiestyje, o vėliau keliauti į Lietuvos lenkų kultūros namus, kuriuose Lenkijos teatras pristatė vaidinimą „Ostatnie tango z Herbertem“. Mokiniams labai patiko ši edukacinė išvyka. Kupini įspūdžių ir gerai nusiteikę jie padėkojo mokytojoms Teresai Rynkevič ir Evelinai Solovjovai už organizuotą išvyką.

Evelina Solovjova,
lietuvių kalbos mokytoja

DSC_0737-1

Parašykite komentarą