Rudens šventė ,,Auksinis ruduo“

             2014 m. spalio 24 d., remiantis dar pavasarį sudarytu veiklos planu, įvyko rajoninis renginys ,,Auksinis ruduo“. Pagrindinis šio renginio tikslas – tėvelių įtraukimas į mokyklos veiklą, mokinių vaidybos įgūdžių ugdymas, taip pat pažinimo, lavinimosi ir saviraiškos poreikių tenkinimas.

              Šią šventę sudaro trys sudedamosios dalys: rudens gėrybių paroda, kuri buvo eksponuojama mokyklos fojė, 1-4 kl. mokinių vaidinimas ir dainos, įterptos į inscenizacijas ,,Przyszła jesień z koszem darów…“, kurioje vaidino 3-4 kl. mokiniai (vadovė H. Ščiglo), ir ,,Jesień i jej synowie“, aktoriai – 1-2 kl. mokiniai (vadovė B. Senkanec), paskutinė dalis – tai salotų, pyragų ir kitų kulinarinių gaminių, kuriuos pagamino mokinių tėvai, degustacija.

           Ilgai laukta šventė pavyko, nes rudens gėrybių paroda buvo įspūdinga, darbelių buvo didelė gausa. Džiugu, kad ir priešmokyklinės grupės vaikų darbeliai papildė parodą.
Pagrindinė šventės dalis – šventinis koncertas ir mokinių vaidinimas, į kurį buvo įpinta dainelių apie rudenį. Mokiniams akompanavo muzikos mokytoja metodininkė R. Joknienė. Pasibaigus vaidinimui, direktoriaus pavaduotoja L. Narkevič padėkojo visiems už puikų pasirodymą ir įteikė padėkas už dalyvavimą rudens gerybių parodoje.

               Smagiausia buvo trečioji šventės dalis – kulinarinių gaminių degustacija. Žinoma, kad vaikus labiausiai domino pyragai, na, o tėvai skanavo salotas, pyragus ir kartu aptarė šventės ir kitus rūpimus klausimus.

      Mokyklos administracija ir pradinio ugdymo mokytojos yra labai dėkingos visų mokinių tėveliams, padėjusiems organizuoti šią gražią šventę, radusiems laiko su savo vaikais pagaminti akį traukiančius dirbinius, iškepti skanėstus, žadinančius apetitą.
Božena Senkanec,

pradinio ugdymo vyr. mokytoja

20141024_111113

Parašykite komentarą