Paskutinio skambučio šventė

00-300x225 Penktadienį Lietuvos mokyklose aidėjo Paskutinis skambutis.

Nors egzaminai dar ne visi išlaikyti, abiturientams ši šventė viena iš prasmingiausių. Ši ypatinga šventė buvo švenčiama ir Paluknio vidurinėje mokykloje.

 Vis dar sunku suvokti, kad vienas gyvenimo etapas jau pasibaigė. Dvylika metų jau praeityje. Paskutinio skambučio šventė – tai diena, kai visas dėmesys skiriamas tik abiturientams. Tai laikas, kada abiturientai gali prisiminti nuostabiausias akimirkas, praleistas mokyklos suole, atsisveikinti su mylimais mokytojais. Tačiau čia pat liūdnas nuotaikas pakeičia mintys apie naują, daug žadantį gyvenimą. Taip gera gyventi dabar. Taip gera tyliai svajoti ir niekur neskubėti. Taip nesinori eiti pirmyn.

Šią dieną gražiais žodžiais į iššūkių pilną gyvenimo etapą abiturientus palydėjo mokyklos direktorė A. Sakovič, direktoriaus pavaduotoja ugdymui L. Narkevič, auklėtoja T. Rynkevič, mokyklos bendruomenės nariai, draugai bei artimieji. Sveikinimo kalbose buvo akcentuojama tai, kad Paskutinis skambutis – tai ne tik atsisveikinimas su mokykliniais vargais. Tai naujas gyvenimo etapas. Etapas, kuriame bus visko – sunkumų, džiaugsmo, ašarų ir juoko. Abiturientams buvo linkima daug ištvermės, kantrybės, saulėtų dienų ir, žinoma, stiprybės.

Visa mokyklos bendruomenė džiaugėsi 12 klasės mokinės M. Matijaškaitytės mokymosi pasiekimais. Už gerą mokymąsi jai buvo įteiktas padėkos raštas. Šią ypatingą dieną 12 klasės mokiniams skambėjo gražūs eilėraščių ir dainų posmai. Meninę programą paruošė muzikos mokytoja R. Joknienė, choreografijos mokytoja I, Grigienė, pradinio ugdymo mokytojos G. Paulauskienė, H. Ščiglo, B. Senkanec. Aktų salę papuošė dailės mokytoja R. Chosčijeva.

MOKYKLOS INFORMACIJA

Parašykite komentarą