Matematikos konkursas

       Vasario 20  d. mūsų mokykloje vyko 5 -11 klasių kasmetinis matematikos konkursas. Jo metu dalyviai rodė savo prisistatymus, sprendė neįprastus uždavinius, demonstravo savo gebėjimus logiškai ir abstrakčiai mąstyti, turėjo galimybę savo žinias išbandyti spręsdami galvosūkius, dėliodami dėlionę.

Konkurse susirungė trys komandos. Geriausiai spręsti uždavinius sekėsi Adrianos Sokolinskos (6 kl.) komandai „Figurki geometryczne“. Ši komanda iškovojo  I vietą. II vietą  užėmė Agatos Ruškevič (8 kl.) komanda „π“. III vieta atiteko Uršulios Charukevič (9 kl.) komandai „Dwójeczki”.  Šiame konkurse pralaimėjusiųjų nebuvo, visoms komandoms įteiktos padėkos, atminimo dovanėlės.

 Pademonstruoti savo matematinius gabumus bei šansą praleisti laiką ne tik naudingai, bet ir linksmai turėjo galimybę ir salėje esantys žiūrovai. Geografijos mokytoja Stanislava Chalaburdo paruošė daug įdomių klausimų. Už kiekvieną teisingai atsakytą klausimą dalyvių laukė saldūs prizai ir geros nuotaikos dozė.  Konkursą organizavo mokytojai M. Krasovska, S.Charukevičius, I. Šulc

 Sveikiname ir džiaugiamės mokinių laimėjimais!

Parašykite komentarą