Senelių šventė

                      Sausio 24 d. 12 val. Paluknio vidurinėje mokykloje vyko graži šventė, skirta Senelių dienai paminėti. Nors šią dieną buvo labai šalta, t.y. kai kuriuose vietose paspaudė šaltukas net iki – 24 laipsnių, bet renginys vis dėlto įvyko. Nors pradinių klasių mokiniai, kurie buvo pagrindiniai šventės rengėjai, ir ne visi atvyko į mokyklą, bet tie, kurie atvyko, puikiai pasirodė.

                Šventę pradėjo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Liudmila Narkevič, kuri pasveikino susirinkusius senelius su jų švente ir pakvietė visus svečius išklausyti sveikinimus ir aktyviai dalyvauti renginyje.

            Vaikai deklamavo eilėraščius, dainavo ir vaidino. Nuotaiką praskaidrino inscenizacija ,,Keturios senelės“, kurioje ,,senelės“ gyrėsi savo anūkų sugebėjimais. 2 kl. mokinė A. Zanegina pagrojo pianinu kūrinį ,,Šypsena“, kuris tikrai paskatino visus šypsotis. Šventės pabaigoje anūkai-vaikai padainavo susirinkusiems seneliams ,,Ilgiausių metų“ ir įteikė jiems saldžias dovanėles, kurias padarė patys.

                  Pradinio ugdymo vyr. mokytoja Božena Senkanec padėkojo visiems atlikėjams-mokiniams ir pakvietė garbingus svečius-senelius, tėvus ir mokytojus prie stalo pasivaišinti ir pasidalinti mintinis apie renginį. Seneliai irgi padėkojo ir džiaugėsi, kad jų anūkai tokie geri ir gabūs. Pirmoko Edvino senelė Lilija, kuri atvyko iš Vilniaus, buvo labai patenkinta ir jautėsi labai jaukiai, šiltai. Pasakė, kad nesigaili čia atvažiavusi ir stengsis dažniau pas anūką į mokyklą užsukti.

                           Šį gražų renginį organizavo pradinio ugdymo mokytojos: pradinio ugdymo vyr. mokytoja Božena Senkanec buvo atsakinga už scenarijų, pradinio ugdymo vyr. mokytoja Honorata Ščiglo – už saldžias dovanėles, priešmokyklinės grupės pedagogė Gražina Paulauskienė – už vaikų paruošimą ir dekoracijas, muzikos mokytoja metodininkė Renata Joknienė –  už renginio įgarsinimą, šokio vyr. mokytoja Ivona Grigienė –   už šokio žingsnius.

  Božena Senkanec,

pradinio ugdymo vyr. mokytoja

Parašykite komentarą