Mokytojų dienos minėjimas mokykloje

Gelsvi, rusvi medžių lapai. Lyg dailininko paliesti krenta ant žemės. Iš lėto, vienas paskui kitą. Atklydęs nenuorama vėjas juos negailestingai blaško. Žaisminga ir kartu liūdna rudens simfonija. Sakoma, kad mokytojai skaičiuoja metus nuo rudens iki vasaros. Nuo krintančių lapų kilimo iki baltai pražydusių obelų. Ir taip kasmet.
            Nė vienas neužaugame be mokyklos. Nė vienas neišeiname į gyvenimą nesušilęs Mokytojo gerumo, meilės ir rūpesčio spinduliuose, o mokyklinis suolas ir juoda lenta tapo nerūpestingos vaikystės ir besiskleidžiančios jaunystės simboliu.
Spalio 5-ąją – Tarptautinė mokytojų diena. Mokytojas. Kiekvienam vis kitas. Kitoks. Bet visiems toks pat mylintis ir teisingas, reiklus ir švelnus. Kai reikia, guodžiantis, drąsinantis, barantis ar besididžiuojantis savo mokiniais. Užmiršęs save. Išdalinęs save.

Nuoširdžiai sveikiname tuos, kurie pašaukti būti Mokytojais. Kurie su meile atveria klasės duris ir žvelgia į smalsias mokinių akis. Kurie dar nepavargo nuo nesibaigiančių permainų. Kurie savo trapiais pečiais sugeba atlaikyti begalines mokinių teises. Tuos, kurie vis dar kupini ryžto ir pasišventimo auginti sparnus paukščiukams, tapsiantiems kasdieninės duonos gamintojais ir didžiais žmonėmis, valdysiančiais mūsų likimus.

Sveikiname ir linkime neprarasti tikėjimo, suremti pečius ir tęsti savo kilnią misiją.

A.Sakovič,
mokyklos direktorė

L.Narkevič,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Parašykite komentarą