Rudens gėrybių paroda

Paluknio vidurinėje mokykloje kiekvienais mokslo metais organizuojama mokinių darbų paroda „Rudens gėrybės“. Pagrindinė jos iniciatorė – technologijų vyr. mokytoja L. Narkevič. Į pagalbą jai visada atskuba dailės vyr. mokytoja R. Chosčijeva.
Ši šventė – tai savotiškas atsisveikinimas su vasara. Įpusėjus rugsėjui derlius jau beveik nuimtas, todėl tai pats geriausias laikas pasigrožėti tuo, ką dovanoja gamta ir gali sukurti išradingų bei kūrybingų mokinių rankos.
Mokiniai rudens gėrybių parodoje eksponavo tai, ką užaugino per karštą ir kartu lietaus nestokojusią vasarą. Kiekviena klasė (nuo priešmokyklinės grupės iki 12-okų) parengė puikias kompozicijas iš moliūgų, cukinijų, bulvių, burokėlių ir kitų įvairiausių daržovių bei vaisių. Iš rudens gėrybių padarytus puikius darbus mokiniai nešė į 1 aukšto fojė ir jais puošė ten pastatytus stalus.
Kuriant darbus iš rudens gėrybių mokinių fantazijai ir išmonei nebuvo nei galo, nei krašto. Ir ko tik čia nebuvo. Akis paganyti tikrai buvo kur. Smagiausia, kad  viskas buvo pagaminta iš pačių mokinių ir jų giminaičių daržo ar sodo gėrybių. Kai kurie darbai iš karto traukė dėmesį ir žavėjo savo originalumu, kūrybiškumu, išradingumu ir meniškumu.
Parodos organizatoriai padėkojo visiems mokiniams bei jų mokytojoms, dalyvavusiems varžytuvėse. Rimta komisija, kurios pirmininke buvo išrinkta mokyklos direktorė A. Sakovič,  įvertino padarytas kompozicijas, kurios buvo originalios, viena į kitą nepanašios.
Už dalyvavimą rudens gėrybių parodoje kiekviena klasė visada sulaukia įvertinimo – padėkos raštų ir saldžių dovanų.

L. Narkevič,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Parašykite komentarą