Integruota technologijų – dailės pamoka „Skanu, sveika ir estetiška“

Balandžio 8 d. Paluknio vidurinėje mokykloje vyko integruota technologijų – dailės pamoka, kurią vedė technologijų mokytoja Liudmila Narkevič ir dailės mokytoja Renata Chosčijeva. Ši pamoka – mokyklinio projekto „Sveikata – vertingiausia dovana“ dalis. Pamokoje dalyvavo 8-10 kl. mokiniai.

Pamokos „Skanu, sveika ir estetiška“ tikslas – naudojantis knygomis ir internete pateiktų patiekalų receptais, sukurti sveikos mitybos salotų receptą, paruošti produktus salotų gamybai, sugalvoti išradingą reklamą (valgiaraštį), estetiškai pateikti sukurtą produktą, serviruoti stalą, įvairiapusiškai naudojant vaisius, įvertinti kūrybiškai atliktus darbus.

                      Mokiniai iš anksto buvo suskirstyti į darbo grupes: 10 kl. mokiniai E. Antonevič, D. Tomaševič ir R.Valiuk internete užsiėmė sveikos mitybos salotų receptų paieška, o D. Sienkanec, A. Pavlovskij, E. Bazys bandė atrinkti receptus, naudodamiesi knygomis bibliotekoje.

                  Pamokos pradžioje technologijų mokytoja priminė saugaus darbo taisykles dirbant aštriais įrankiais ir stikliniais indais, sanitarinius higienos reikalavimus virtuvėje.  Dailės mokytoja paaiškino štampavimo iš vaisių pagamintais štampais reikalavimus. Mergaitės virtuvėje gamino šviežių vaisių salotas, o berniukai, vadovaujami dailės mokytojos, vaisių štampais dekoravo drobinę staltiesę. Išradingai ir įdomiai buvo pateikta ir vaisių salotų reklama – meniu.

              Mokiniai aktyviai dirbo pamokoje, puikiai atliko užduotis, estetiškai ir išradingai padengė stalą. Mokytojos džiaugėsi ugdytinių veikla, įvertino jų žinias ir išradingą pateikimą.

 

Liudmila Narkevič, technologijų mokytoja

Renata Chosčijeva, dailės mokytoja

 

Parašykite komentarą