Advento popietė

Adventas- laikas, kada žiemos nykumas žada viltį – sugrįžtančią saulę, laikas, kada ramybėje ir gerume krikščioniškas pasaulis laukia užgimstančio kūdikėlio Jėzaus. Šis laikas mums primena, kad žmogaus egzistencijai reikalingas ir dvasinis augimas. Šiuo laikotarpiu norisi dalintis gerumu, širdžių šiluma su savo artimaisiais ir šalia esančiais.

Gruodžio 21 dieną mūsų mokykloje vyko Advento popietė. Popietės organizatorės pradinio ugdymo mokytoja A. Ščiglo, H. Ščiglo, muzikos mokytoja R. Joknienė, choreografijos mokytoja I. Grigienė, dailės mokytoja R.Chosčijeva. Renginio dalyviai stebėjo Kalėdinę – muzikinę pasaką, kuria nudžiugino teatro studijos „Už užsklandos” nariai, vadovaujami pradinio ugdymo mokytojos A. Ščiglo.

Jaunieji aktoriai buvo persirengę personažais iš įvairių vaikams žinomų  pasakų. Čia galima buvo pamatyti Mergaitę su degtukais, Pinokį, Pelenę. Visi pasakų personažai atnešė įvairiausių dovanų gimusiam kūdikėliui Jėzui. Į Advento popietę  subtiliai savo pasirodymą įpynė ir dainų ir šokių ansamblis „Strumyk” (vadovės R. Joknienė ir I. Grigienė).

Advento proga nuoširdžiai pasveikino susirinkusius mokyklos direktorė A. Sakovič, direktorės pavaduotoja ugdymui L. Narkevič, parapijos klebonas T. Švedavičius. Visi pasižadėjo džiaugsmingai laukdami Šv. Kalėdų pabūti geresniais, pabūti švelnesniais, kad Kūdikėlis Jėzus galėtų užgimti kiekvieno širdyje.

Advento popietė ištirpo kaip žvakė. Susibūrimas turėjo teigimą emocinį užtaisą: į namus šios šiltos ir jaukios popietės dalyviai skirstėsi lydimi gražaus pasibuvimo džiaugsmo, gavę gerų emocijų.

Džiugu, kad Advento metu vyksta tokia prasminga veikla, padedanti suvokti tikrąją Kalėdų prasmę, neatitrūkstant nuo mūsų šaknų, tęsiant tradicijas. Prieš išsiskirdami palinkėjome vieni kitiems  Kalėdų stebuklų išsipildymo.

 

Agnieška Ščiglo,

pradinio ugdymo mokytoja,

Renata Joknienė,

muzikos mokytoja.

<– Grįžti

<– Nuotraukos

Parašykite komentarą