Mokyklos prezidento rinkimai

TRAKŲ R. PALUKNIO VID. MOKYKLOS

PREZIDENTO RINKIMAI

2012 m. lapkričio 16 d.

 

 

Mokykloje vyko mokyklos prezidento rinkimai. Savo kandidatūras iškėlė du mokiniai.

9 klasės mokinė Greta Charukevič ir 10 klasės mokinys Dmitrij Tomaševič. Abudu kandidatai turėjo paruošti savo rinkiminę programą, su kuria susipažino 5-12 klasės mokiniai- rinkėjai.

Kandidatų programos ( Priedas Nr. 1 ir  Priedas Nr. 2) Tam, kad būtų patvirtinta kandidatų kandidatūra, kandidatai turėjo surinkti mokinių parašus, kurie sutinka, kad jie kandidatuotų į mokyklos prezidentus. (Priedas Nr. 3)

Kandidatai prieš rinkimus vedė rinkiminę agitaciją, kalbėjosi su mokyklos mokiniais, kabino agitacinius plakatus, vedė diskusijas, domėjosi ko trūksta mokiniams, nagrinėjo jų pasiūlymus. Dieną prieš rinkimus agitacija buvo sustabdyta.

Rinkimai įvyko lapkričio 16 d. 9 val. balsavo 5-12 klasės mokiniai, išviso 55 mokinių. Rinkimams buvo paruošta salė su balsavimo kabinomis ir urna. Surinkta rinkimų komisija (Pirmininkė – Marjolia Matijaškaitytė, pirmininkės pavaduotoja – Uršulė Charukevič, sekretorė- Izabela Matulevič, Stebėtojai – Ernest Tyševič, Filip Siniavskij ir mokytoja Evelina Solovjova) Rinkimai vyko sklandžiai, mokiniai aktyviai balsavo, pažeidimų nebuvo, po rinkimų komisija suskaičiavo balsus ir paaiškėjo nugalėtojas, 25 balsų persvara laimėjo Greta Charukevič. Surašytas balsavimo rezultatų protokolas (Priedas Nr. 4).

Rinkimų rezultatai buvo paskelbti per mokytojų ir mokinių susirinkimą. Prezidentas pasižadėjo tesėti savo pažadus, iškilmingai priėmė priesaiką. Mokyklos direktorė Agnieška Sakovič pasveikino nugalėtoją, o taip pat ir oponentą Dmitrij Tomaševič, kuris tapo mokyklos viceprezidentu.. Prezidentei ir Viceprezidentui buvo įteiktos dovanos. Prezidentė sulaukė mokytojų ir mokinių sveikinimų. Mokiniai džiaugėsi, kad mokykla dabar turi savo prezidentę.

 

 

 

Mokinių tarybos kuratorė                                                                     Evelina Solovjova

Rinkimų komisijos pirmininkė                                                             Marjolia Matijaškaitytė

 

 

Parašykite komentarą