2 % parama

Valstybinė mokesčių inspekcija primena, kad prašymą (skirti 2 proc./1 proc. paramai nuo savo sumokėto Gyventojų pajamų mokesčio (FR0512)) gyventojai gali pateikti tik individualiai. Paramos gavėjų, darbdavių ar kitų asmenų pateikti – atsiųsti ar atnešti – popieriniai Prašymai  FR0512 Valstybinėje mokesčių inspekcijoje nebus nagrinėjami ir pagal juos nebus pervedama parama. VMI rekomenduoja deklaracijas ir prašymus teikti elektroniniu būdu, naudojantis VMI Elektroninio deklaravimo sistemos paslaugomis adresu http://deklaravimas.vmi.lt.

Nuoširdžiai dėkojame visiems už finansinę paramą – 2 procentus sumokėto pajamų mokesčio skyrusiems gimnazijai

Gerbiami Trakų r. Paluknio Longino Komolovskio gimnazijos bendruomenės nariai,
nuoširdžiai dėkojame visiems tėveliams, pedagogams ir kitiems darbuotojams praėjusiais metais skyrusiems gimnazijai 2% pajamų mokesčio.
Šiuo metu, kai finansavimas tik mažėja, Jūsų 2 % parama gimnazijai labai svarbi, todėl jos tikimės ir šiais metais.
Iš anksto dėkojame už Jūsų supratingumą, bendradarbiavimą ir nuoširdų norą padėti kurti jaukesnę ir saugesnę mokymosi aplinką mūsų vaikams.
Maloniai prašome Jūsų skirti 2 proc. pa jamų mokesčio dalį gimnazijos paramai. Jeigu nėra galimybių skirti 2 proc., prašome skirti 1 proc. pajamų mokesčio dalį. Nuoširdžiai prašome užpildyti deklaracijos formą ir nunešti į valstybinę mokesčių inspekciją.
 MOKYKLOS REKVIZITAI:
Trakų r. Paluknio Longino Komolovskio gimnazija
įm.k.190664781
Adresas: Vilniaus g.2A, Paluknys, Trakų rajonas
 
Prašymą FR0512 galima pateikti:
 
  • Elektroniniu būdu

 

 AČIŪ JUMS!  Gimnazijos administracija
 

Parašykite komentarą