RAJONINIO KONKURSO/PARODOS „MANO SVAJONIŲ KNYGELĖ“ REZULTATAI

          Šių metų spalio 9 dieną buvo paskelbtas rajoninis konkursas „Mano svajonių knygelė“. Į kvietimą atsiliepė ir konkurse dalyvavo 3 gimnazijų priešmokyklinio ugdymo grupės. Aktyviausi konkurso dalyviai 23 vaikai iš Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijos, Paluknio „Medeinos“ gimnazijos ir Longino Komolovskio gimnazijos. Nuo lapkričio 23 dienos iš padarytų knygelių buvo surengta paroda.

          Visos padarytos knygos buvo labai gražios, originalios, išskirtinės ir kūrybingos. Vertinimo komisijai ypač sunkiai sekėsi išrinkti trys pačias gražiausias ir originaliausias knygeles. Dėl to paskelbtas balsavimas, kuriame dalyvavo ir darbus vertino gimnazijos direktorė ir pradinių klasių mokytojai su savo ugdytiniais. Daugiausiai balsų surinko Fabian Tarasevičius iš Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijos, kuris pelnė I vietą už daugiausiai savo mažomis rankytėmis įdėto darbo kuriant knygelę. II vieta atiteko Žygimantui Knipui iš Paluknio „Medeinos“ gimnazijos, už jo originalius molinius knygelės personažus. O III vieta skirta Paluknio Longino Komolovskio gimnazijos ugdytinei Glorijai Paulauskaitei už erdvinę knygutę. Išskirtiniai padėkos raštai skirti Damianui Mackevič iš Paluknio „Medeinos“ gimnazijos, Haroldui Urban iš Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijos ir Amelijai Mackevič iš Paluknio Longino Komolovskio gimnazijos už gražiai apipavidalintas, įdomias ir daug tėvelių pastangų įdėtas knygeles. Taip pat padėkos raštas skirtas pačiai mažiausiai dalyvei Kornelijai Lukoševič iš Paluknio Longino Komolovskio gimnazijos ikimokyklinio ugdymo grupės, kurios knygutė primena mums apie artėjančią pačią gražiausią metų šventę. Konkurso nugalėtojams bus išsiųstos atminimo dovanėlės ir diplomai, o visiems kitiems dalyviams padėkos raštai.

          Norime nuoširdžiai padėkoti visoms dalyvavusioms mokymo įstaigoms, jų ugdytiniams, tėveliams bei pedagogams, kad nežiūrint į šiuo metu susidariusią situaciją mūsų šalyje, Jūs, mielai priėmėte mūsų kvietimą ir  aktyviai sudalyvavote parodoje/konkurse „Mano svajonių knygelė“.

Organizatoriai

Comments are closed.