NUOTOLINĖS TECHNOLOGIJŲ IR DAILĖS PAMOKOS

          Mokiniams vyko nuotolinė technologijų (mitybos) pamoka „Ryto sumuštinis“. Pamokos tikslas – individualiai ar padedant šeimos nariams, atlikti praktinį darbą: tinkamai pasirinkti maisto produktus, jų spalvinę gamą, lavinti produktų pjaustymo įgūdžius. Taip pat palaikyti švarą virtuvėje bei saugų elgesį darbo vietoje. Pagamintą produktą reikėjo tvarkingai sukomponuoti ir patiekti.  Kiek daug įvairių, išraiškingų ir skanių sumuštinių buvo pagaminta. 

        Kitoje pamokoje mokiniai turėjo sudėlioti Mandalą  iš įvairiausių kruopų: manų, ryžių, žirnių, grikių. Iš jų galima pasigaminti ne tik košę, bet ir sukurti tikrą meno kūrinį.  Šių darbų atlikimas pareikalavo daug vaikų kantrybės, kruopštumo, dėmesio ir atidumo.

          Dailės pamokoje mokiniai darė žibintus. Jų gamybai panaudojo įvairias priemones: stiklainius, tampomą popierių, spalvoto popieriaus gabalėlius, vašką ir pan. Lapkritis žengia į antrąją mėnesio pusę, ne už kalnų Adventas, o ten jau ir Kalėdų pradėsime laukti. Kad švenčių laukimas būtų šviesesnis, uždegsime savo pačių pagamintus žibintus. Jų šviesa praskaidrins ne tik ilgus prieš šventinius vakarus, bet ir jaukiai papuoš pačias Kalėdas.

        Maloniai kviečiu pasigrožėti mokinių darbais.

                                                                                                                                                            Technologijų ir dailės mokytoja Lina Dinapaitė – Astrauskė

Comments are closed.