Didelės, vieningos šeimos šventė gimnazijoje

Gimnazijoje kvepia šv. Kalėdomis. Mūsų gimnazijoje šv. Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kai visai mokyklos bendruomenė susibūria vieningam tikslui – džiaugtis vieni kitais ir dalindamiesi kalėdaičiu tarti svarbius, nuoširdžius žodžius. Gimnazijoje vyko šurmulingas pasiruošimas, kuriame dalyvavo dideli ir maži. Darbai vyko, pradedant nuo tradicinių kalėdinių patiekalų: kūčiukų, meduolių ir kisieliaus gaminimo. Mokiniai kartu su tėveliais nusprendė šią gražią šventę papuošti įvairiomis, rankų darbo eglutėmis. Nuostabaus grožio eglučių miškas nusidriekė mokyklos koridoriuje, kuriuo galėjo pasidžiaugti mokyklos bendruomenė ir svečiai. Šventė prasidėjo pamaldomis Paluknio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje, kurias vedė trys dvasininkai. Šventinio koncerto puošmena buvo priešmokyklinės ir ikimokyklinės grupės, bei pradinių klasių mokiniai, vaidinę pasakiško grožio angelus ir biblijos veikėjus. Tevėliai, svečiai, – visa bendruomenė buvo pasveikinta kalėdinėmis giesmėmis ir eilėmis. Šia proga Paluknio Longino Komolovskio gimnazja nuoširdžiai sveikina visus bendruomenės narius ir kiekvieną asmeniškai, linkėdama šiltų, ramių šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų.

Renata Joknienė

Posted by at 2018-01-05