TARPKLASINĖ NAUJAMETINĖ VIKTORINA

Prieš naujus metus mokykloje turėjo vykti naujametinis tinklinio turnyras, dėl paskelbto nuotolinio ugdymo jis neįvyko. Tačiau fizinio ugdymo mokytojas Marius Pavlovskis su 5-10 klasės mokiniais sausio 25d. diena vykdė tarpklasinę naujametinę viktoriną, kurioje Paluknio Longino Komolovskio mokyklos mokiniai varžėsi tarp klasių. Dalyviams reikėjo atsakyti į 18 įvairaus formato klausimų, kurie buvo susiję su mokyklos sporto istorija ir bendrais sporto klausimais. Į vieną klausimą klasės turėjo atsakyti 1 minutę laiko. Vyko labai inirtinga ir atkakli kova. Pirmąją vietą užėmė 9 klasės mokiniai, kurie atsakė į 11 iš 18 klausimų, antrąją ir trečiąją vietą dalinasi 5/6 ir 7/8 klasės jungtinės komandos atsakiusios į 6 klausimų iš 18, ketvirtąją vietas užėmė 10 klasės mokiniai!

Fizinio ugdymo mokytojas Marius Pavlovskis

Posted by at 2021-01-25