„RUDENS PUOKŠTĖ 2020“

Ruduo – tai nuostabus metų laikas, kai gamta nudažo žemės paklotą įvairiausiomis spalvomis. Tai metas, kai pasitelkus savo fantaziją, galima sukurti žavingiausias rudenines puokštes, kompozicijas.

Paluknio Longino Komolovskio gimnazijos fojė papuošė darželio, pradinės ir vyresnių klasių vaikų ir tėvelių kurtos meninės kompozicijos iš rudens gėrybių. Rudeniniams darbams buvo panaudotos įvairios gamtinės medžiagos: gėlės, daržovės, vaisiai. Kompozicijos viena už kitą gražesnės, aukštesnės, margesnės, linksmesnės. Originalios, išradingos kompozicijos kvietė visus sustoti ir pasigėrėti jomis.

Dėkojame vaikams ir jų tėveliams už kūrybiškus darbelius ir aktyvų dalyvavimą parodoje!

Mokyklos bendruomenė

Posted by at 2020-10-06