DAILĖS PLENERAS „PALUKNIO VASAROS PEIZAŽAS“

Paluknio Longino Komolovskio gimnazijoje birželio 9 dieną, nuo 9 val.,  5 – 10 klasių mokiniams vyko dailės pleneras „Paluknio vasaros peizažas“. Saulėtą ir šiltą dieną mokiniai, kartu su dailės mokytoja, ėjo pasivaikščioti po Paluknio apylinkes, grožėjosi  vasariška gamta, statiniais bei fotografavo gražiausias vietas. Nuo 10 val. dailės kabinete vaikai piešė įsimintiniausius vaizdus. Jaunųjų dailininkų kūrybos darbų temos labai įvairios – nuo upelio, tilto, gėlių žiedų iki žibinto. Mokiniai darbus kūrė naudodami kelias technikas – tapymą guašu, akvarele, kreideles. Kiek autorių – tiek skirtingų idėjų ir kūrinių. Buvo smagu žiūrėti į pozityviai nusiteikusius mokinius, kurie nuoširdžiai ir su užsidegimu, kupini meninės veiklos motyvacijos, aktyviai įsitraukė į plenero kūrybinį procesą. Užbaigtus darbus mokiniai eksponavo čia pat, laikinoje galerijoje, dailės kabinete. Vaikai žiūrėjo, vertino, aptarinėjo vieni kitų darbus.

Technologijų ir dailės mokytoja Lina Dinapaitė – Astrauskė

Posted by at 2020-06-11