PARODOJE „STUDIJOS 2020“

Vasario 6 d. grupė gimnazijos 8, I-IV G klasių mokinių aplankė LITEXPO parodų centre vykusią 18-ąją tarptautinę studijų ir karjeros planavimo parodą „STUDIJOS 2020“. Keturiose parodų salėse mokymosi galimybes pristatė Lietuvos aukštosios universitetinės ir ne universitetinės mokymo įstaigos, profesinės mokyklos, švietimo organizacijos, užsienio universitetai, būsimiesiems abiturientams teikė informaciją karjeros konsultantai, kalbų kursų atstovai. Mokiniai tiesiogiai bendravo dalyvių stenduose su karjeros konsultantais, moksleivių ir studentų organizacijų atstovais.

„Internetas studijų programos neišrinks“ – tokiu šūkiu visus jaunuolius ir mokytojus šiais metais pasitiko tarptautinė mokymosi, studijų ir karjeros planavimo paroda. Moksleivių laukė daugiau nei 100 įvairių renginių, diskusijų, praktinių veiklų, susitikimų su autoritetingais žmonėmis.

Nuo pat ryto didžiulėse „Litexpo“ salėse šurmuliavo ne tik parodos dalyviai, bet ir abiturientai, kurie domėjosi konkrečiomis studijomis, jų programomis ir mokymosi galimybėmis, o būsimieji –  norėjo iš anksto pasirūpinti, kokius dalykus jiems rinktis ateinančiais metais mokyklose, kad turėtų daugiau galimybių po kelerių metų studijuoti savo svajonių specialybę.

Daugeliui buvo įdomu iš pirmų lūpų išgirsti apie studijas ir studentų gyvenimą – mat daugelyje stendų su lankytojais bendravo ne tik vadovybė, dėstytojai, bet ir studentai, jau kremtantys mokslo vaisius čia.

Moksleivių motyvaciją ir ateities vizijas skatino psichologai ir mentoriai, apie savo pasirinkimus su jais dalijosi įvairių sričių specialistai.

 

                                                                                      Natalija Mikulskienė,
      UK koordinatorė

 
Posted by at 2020-02-24
Filed in category: Naujienos,

Parašykite komentarą