2 % PARAMA

Gerbiami tėveliai, 

Labdaros ir paramos bei gyventojų pajamų mokesčio įstatymai suteikia teisę kiekvienam gyventojui 2% nuo pajamų mokesčio, sumokamo į valstybės biudžetą, paskirti įmonei, kuri turi teisę gauti labdarą ar paramą. Tokioms įmonėms priklauso ir bendrojo lavinimo mokyklos, tarp jų ir mūsų Paluknio Longino Komolovskio gimnazija. Jei Jūs sutiktumėte 2% pajamų mokesčio, sumokamo į valstybės biudžetą, paskirti gimnazijai, tai už gautas lėšas galėtume atnaujinti gimnazijos inventorių, atlikti remontus, dalį lėšų skirti naujausių informacinių technologijų įsigijimui, edukacinių knygų ir  kelionių.  Džiaugiamės, kad nesate abejingi ir prisidedate prie mūsų gimnazijos gerovės.

Dėkojame visiems, kurie remia mūsų gimnaziją.

 

Pagarbiai,         L.e. direktoriaus pareigas Liudmila Narkevič

                               Gimnazijos tarybos pirmininkė.

Mokyklos rekvizitai 2 % paramai

Mokestinis laikotarpis: 2019 m.

Paramos gavėjo kodas: 190664781

Paramos gavėjo pavadinimas: Trakų r. Paluknio Longino Komolovskio  gimnazija

Adresas: Vilniaus g. 2A, Paluknys k., Trakų r. LT – 21168, Trakų r. savivaldybė.

 

Jums nutarus 2 % savo pajamų mokesčio skirti gimnazijai, mokesčių inspekcijoje reikia užpildyti prašymą specialų formos FR0512 v.4  šiais metais iki gegužės 2 d.

Posted by at 2020-02-24
Filed in category: Naujienos,

Parašykite komentarą