1-4 KLASIŲ SKAITOVŲ KONKURSAS, SKIRTAS POETO MARTYNO VAINILAIČIO KŪRYBAI

   Šiandien mūsų gimnazijoje buvo organizuotas 1-4 klasių skaitovų konkursas, skirtas poeto Martyno Vainilaičio kūrybai. Konkurso tikslas – populiarinti lietuvių vaikų poetų kūrybą tarp tautinių mažumų mokyklų mokinių. Konkurso uždaviniai: 1) ugdyti mokinių kūrybiškumą, gebėjimą laisvai improvizuoti, deklamuoti eiles; 2) skatinti domėtis lietuvių vaikų poetų kūrybą, asmenybėmis; 3) ugdyti pagarbą gimtajam kraštui; 4) išaiškinti konkurso nugalėtojus.

      Konkurse dalyvavo 27 mokiniai. Visi dalyviai deklamavo eiles, kurių tematika buvo įvairi ir žaisminga.

   Džiaugiamės, kad mokiniai išmoko eiles mintinai, atsižvelgė į pateiktus reikalavimus ir vertinimo kriterijus.  Vertinimo komisija, išklausiusi dalyvaujančius mokinius, įvertino vaikų meninį skaitymą, išsakė pastabas, patarimus ir paskelbė nugalėtojus. 3 ir 4 klasės nugalėtojai atstovaus mūsų gimnaziją Trakų rajono tautinių mažumų mokyklų 3-4 klasių mokinių skaitovų konkurse, kuris vyks Trakų gimnazijoje 2019 m. kovo 8 d.

    Mokyklinio etapo skaitovų konkurso nugalėtojai:

                                                 I vieta – Elžbieta Senkanec, 1 kl., Amelija Maconko, 2 kl.;

                                                II vieta – Edvin Buzarevič,  1 kl., Gabriela Gureckaja, 2 kl;

                                                III vieta – Milana Rinkievič, 1 kl., David Bylinski, 2 kl.

    1 ir 2 klasės mokinės Adriana Michalkevič, Beata Bylinska, Katažina Veršilo buvo pagirtos dėl taisyklingos lietuvių k. tarties.

   Į rajoninį skaitovų konkursą važiuos 3-4 klasių mokiniai: David Krasovski, Dorian Rainski, Maja Bražickaja ir Tomas Nedveckij.

Linkime nugalėtojams sėkmės konkurse.

Božena Senkanec, pradinio mokytoja metodininkė.

Posted by at 2019-03-06
Filed in category: Naujienos,

Parašykite komentarą