SENELIŲ ŠVENTĖ

Dėkoju, seneli

Už tai, kad saulytė
sapnely aplanko,
dėkoju, seneli,
už šilumą rankų…

Nukrito žvaigždelė
ant mano delniukų.
Priimki, seneli,
gėles iš anūko.

   Už lango tamsus ir šaltas sausis, o mūsų širdis sušildė Senelių diena, kuri minima sausio 21 ir 22 dienomis. Tai dienos kupinos džiaugsmo ir jaudulio akimirkų, kai veiduose pasirodo šypsena ir byra laimės ašaros.

   Mūsų gimnazijos priešmokyklinės grupės vaikai ir pradinių klasių mokiniai, norėdami padėkoti savo seneliams už jų meilę ir rūpestį, sausio 25 dieną sukvietė juos į tradicinę Senelių šventę. Šią dieną mūsų garbingų svečių laukė daug veiklos. Iš pradžių dalyviai turėjo puikią galimybę susipažinti su dekupažo technika. Kiekvienas galėjo praktiškai išbandyti savo jėgas, kurdamas gražius darbelius. Po kūrybinių užsiėmimų seneliai buvo pakviesti šokti ir dainuoti.

    Šventės pabaigoje anūkėliai pristatė meninę programą – dainavo dainas, grojo, deklamavo eilėraščius, bei skyrė daug gražių žodžių. Kiekviena senelė ir kiekvienas senelis iš savo anūkės ar anūko gavo savarankiškai pasiūtą pirštinę. Gausūs senelių plojimai, šypsena veiduose ir džiaugsmo ašaros akyse buvo padėka anūkėliams už jų koncertą.

   Dar kartą norime padėkoti mūsų seneliams už aktyvų dalyvavimą šventėje, bei linkime ilgų ir gražių gyvenimo metų.

Loreta Mackevič

Posted by at 2019-01-25
Filed in category: Naujienos,

Parašykite komentarą